Swiatgwiazd.pl
Piotr Woźniak-Starak czarno-białe

TRICOLORS/East News

Grób Piotra Woźniaka-Staraka w remoncie. Tabloid: "deski i wystające pręty"

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W ubiegłym roku na Cmentarzu na Starych Powązkach w Warszawie znajduje się mogiła Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarze „Super Expressu” w ramach programu „(Nie)zapomniani. Cmentarne historie” wybrali się z kamerą, by zobaczyć, jak obecnie wygląda nagrobek zmarłego tragicznie w 2019 roku prezentera filmowego. Okazuje się, że jest w remoncie i nie sprawia wielkiego wrażenia.

  • Piotr Woźniak-Starak doczekał się mogiły na Starych Powązkach w Warszawie

  • Prezenter filmowy zginął tragicznie w 2019 roku podczas jazdy na motorówce

  • Trumna z jego ciałem została złożona w jego posiadłości w Fueldzie na Mazurach

Wypadek, w którym zginął małżonek prezenterki TVN odbił się szerokim echem w całej Polsce. Dzisiaj Piotr Woźniak-Starak ma dwie mogiły, a jedna z nich została ulokowana w okolicy zabytkowych nagrobków na Starych Powązkach.

Mogiła Piotra Woźniaka-Staraka na Starych Powązkach w Warszawie


Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była szokiem dla wszystkich ludzi związanych z polską kinematografią, a przede wszystkim jego bliskich. Słynny producent filmowy zginął w sierpniu 2019 roku podczas przejażdżki motorówką po jeziorze Kisajno na Mazurach nieopodal Giżycka.

39-letni małżonek Agnieszki Woźniak-Starak znajdował się wówczas pod wpływem alkoholu, co wykazały pośmiertne badania. Poszukiwania jego ciała trwały przez pięć dni. Co więcej, wokół jego pochówku narodziło się mnóstwo kontrowersji. Okazało się, że odbył się niezgodnie z przepisami sanitarnymi.

Pochowany został obok swojej posiadłości w Fueldzie na Mazurach, jednak rok po śmierci powstała również jego mogiła na Cmentarzu na Starych Powązkach w Warszawie. Do niedawna złożony był z głazu, na którym wygrawerowane było imię i nazwisko, a także daty urodzin i śmierci Woźniaka-Staraka.

krzysztof krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

CZYTAJ DALEJ

Nagrobek producenta filmowego otoczony był zieloną trawą oraz roślinnością, w towarzystwie pięknych kwiatów. Były to m.in. jasne bratki, oraz bazie wsadzone w zielone iglaki. W ubiegłym roku pojawiło się tam wielkie serce złożone z czerwonych róż, które wystawiono z okazji jego urodzin.

Nagrobek Woźniaka-Straka w Warszawie jest remontowany

Jak dowiedział się „Super Express” podczas nagrywanego programu „(Nie)zapomniani. Cmentarne historie” mogiła małżonka Agnieszki Woźniak-Starak w Warszawie znajduje się obecnie w remoncie.

Wszystko wskazuje na to, że jej wizerunek zostanie całkowicie zmieniony. Teraz nie sprawia dobrego wrażenia. W trakcie remontu ułożono na nim czarne deski oraz widoczne są wystające, liczne pręty.

Niestety nie podano na kiedy planowana jest data ukończenia remontu, jednak bez wątpienia zakończy się już wkrótce. Natomiast nagrobek, w którym złożone zostało ciało zmarłego tragicznie producenta filmowego w Fueldzie pozostaje niezmienny.

Znajduje się na nim półokrągła czarna płyta, wokół której posadzono mnóstwo kwiatów, a także drewniany stołeczek dla bliskich odwiedzających. Położony jest w zaciszu nieopodal willi autora wielu produkcji filmowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >