Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "Gogglebox" nie żyje. Zrozpaczeni fani ślą kondolencje. Łzy same cisną się do oczu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.02.2024 13:22

Gwiazda "Gogglebox" nie żyje. Zrozpaczeni fani ślą kondolencje. Łzy same cisną się do oczu

Gogglebox
Gwiazda "Gogglebox" nie żyje, fot. Instagram

Fani programu "Gogglebox" pogrążyli się w ogromnej żałobie. Bohaterowie przekazali informacje o śmierci bliskiej rodziny. Widzowie od lat widzieli jej reakcję na popularne telewizyjne tytuły. Pojawią się pierwsze kondolencje.

Gwiazda "Gogglebox" nie żyje. Występowała z rodziną

W programie TTV widzowie obdarzyli największą sympatią bohaterów, którzy podobnie do nich oceniają codzienną ofertę stacji telewizyjnych. W domowym zaciszu spotykamy znajomych, małżeństwa, a także wielopokoleniowe rodziny.

Z czasem uczestnicy "Gogglebox" sami zyskali status gwiazd oraz rzeszę fanów. O kulisach swojego życia chętnie opowiadają internautom.

W mediach społecznościowych pojawiła się właśnie informacja o śmierci jednej z uczestniczek show. Widzowie "Gogglebox" nie mogą uwierzyć w rodzinną tragedię telewizyjnych gwiazd.

To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek To dlatego Doda i Darek Pachut przestali się spotykać. Lista powodów jest bardzo długa

Gwiazda "Gogglebox" nie żyje. Pojawiają się kondolencję

Bohaterka występowała w programie wraz z najbliższą rodziną. Przed ekranem łączyli trzy pokolenia, co wzbudzało w widzach ogromną sympatię. Teraz córka gwiazdy powiadomiła o jej odejściu. Fani nie mogą uwierzyć w smutną wiadomość.

  • Moje serce jest z Wam.
  • Wyrazy współczucia dla całej waszej rodziny.
  • O Boziu tak mi strasznie przykro!! Ściskam i łączę się w bólu, wyrazy współczucia.
  • O mój Boże, moja ulubiona z "Gogglebox" osóbka w ostatnim czasie. Ogromne współczucia.

Produkcja programu TTV pozostawiła pod oświadczeniem komentarz emotki czarnego serca. Wśród kondolencji nie brakło też wyrazów współczucia od innych gwiazd stacji telewizyjnej. Wiadomość dotarła do m.in.: Agnieszki Kotońskiej, Mateusza "Big Boya" Borkowskiego, Kasi Gąsienicy oraz Julii von Stein.

gogglebox
Gwiazda "Gogglebox" nie żyje, fot. Instagram

Gwiazda "Gogglebox" nie żyje. Rodzina pożegnała seniorkę

Izabela Zeiske w "Gogglebox" od wielu edycji występowała wraz z synem Joachimem. W ostatnim czasie widzowie powitali także matkę kobiety. Trio zyskało jeszcze większą sympatię, a internauci przeżywali, gdy seniorka trafiła do szpitala. O jej stanie zdrowia opowiadała fanom córka.

Właśnie z Chimkiem wróciliśmy ze szpitala. Od rana tam byliśmy z naszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment do domu. Chimek za chwilę wraca, ja muszę tutaj coś porobić - mówiła w mediach społecznościowych.

Teraz gwiazda "Gogglebox" przekazała zasmucające wiadomości. Wraz z czarnobiałymi zdjęciami powiadomiła internautów o śmierci matki. Seniorką towarzyszyła rodzinie podczas ważnych momentów. Wpis gwiazdy "Gogglebox" chwyta za serce.

Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO, naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI… Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało ,a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą , kochającą beż, granic, oddaną beż reszty Matką i Babcią… Nie wiem jak poradzimy sobie beż CIEBIE... - przekazała.

Gogglebox
Gwiazda "Gogglebox" nie żyje, fot. Kadr z: "Gogglebox. Przed telewizorem", TTV