Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miał 72 lata, gdy urodziła się jego córka. Karol Strasburger teraz żałuje tylko jednego. Nie tak to sobie wyobrażał
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.02.2024 10:26

Miał 72 lata, gdy urodziła się jego córka. Karol Strasburger teraz żałuje tylko jednego. Nie tak to sobie wyobrażał

Karol Strasburger
Karol Strasburger żałuje jednej rzeczy w późnym ojcostwie, fot. KAPiF

Karol Strasburger należy do gwiazd, które rozpoczęły przygodę z rodzicielstwem w podeszłym wieku. Prowadzących teleturnieju "Familiada" powitał na świecie córkę, mając 72 lata. Obecnie żałuje jednej sprawy w związku z jej wychowywaniem. Serce ściska po jego słowach.

Karol Strasburger doczekał się córki z trzecią żoną

Gwiazdor TVP ma za sobą dwa zakończone małżeństwa. Pierwsza relacja z aktorką Barbarą Burską, nie przetrwała próby czasu, a druga żona, Irena Mirska, odeszła nagle w 2013 roku. Karol Strasburger bardzo przeżył śmierć partnerki i dopiero po latach dał sobie ponownie szansę na miłość.

Związek z dużo młodszą Małgorzatą Weremczuk odbił się szerokim echem w mediach. Pomimo ocen i opinii na temat relacji duet tworzy szczęśliwe małżeństwo, a w 2019 roku powitali na świecie ich córkę, Laurę.

Karol Strasburger po raz pierwszy poznał smak rodzicielstwa po 70. roku życia. Jak w takim przypadku wygląda jego ojcostwo? Oprócz opieki nad rodziną prezenter nadal kontynuuje telewizyjną karierę.

Karol Strasburger odbił żonę synowi premiera Polski. Ich szczęście przerwała wielka tragedia Koszmarna wiadomość, postawiony na równe nogi Karol Strasburger wspiera rodzinę gwiazdy. "Moje myśli są przy Was"

Karol Strasburger łączy życie prywatne z pracą

Widzowie Telewizji Polskiej od trzydziestu lat nieprzerwanie oglądają prezentera w roli gospodarza teleturnieju "Familiada". Gwiazdor przeszedł już do historii programu za sprawą niezapomnianych żartów, którymi rozpoczyna każdy odcinek show. 

Karol Strasburger przetrwał także ostatnie rewolucje w TVP, które zakończyły się zwolnieniami wielu gwiazd. Wygląda jednak na to, że jego pozycja w stacji telewizyjnej jest stabilna, choć jest już w wieku emerytalnym. O połączeniu życia prywatnego i pracy opowiedział internautom.

Gdzieś, ktoś znów popłynął z bzdurami, że ja nie mogę odejść na emeryturę i MUSZĘ pracować. […] Drodzy, ja nic nie muszę, a już na pewno nie ma na świecie takiej osoby, która mogłabym mi cokolwiek nakazać. […] Praca jest moją pasją, a z pasji tak łatwo się nie rezygnuje więc jak mawia wujek Karol - nie łykajcie manipulacji - napisał w mediach społecznościowych.

Jak jednak wygląda jego podejście do ojcostwa w późnym wieku? Z perspektywy czasu żałuje jednej rzeczy.

Karol Strasburger o późnym ojcostwie. Czego żałuje?

Prezenter nie kryje szczęścia, jakie go spotkało z powodu rodzicielstwa. W mediach społecznościowych małżeństwa można sporadycznie zobaczyć ich wspólne fotografie, na których twarz córeczki jest zawsze zasłonięta. 

Karol Strasburger spełnia się w roli ojca, jednak nie jest w stanie ignorować uciekającego czasu. Jego szczerą obawą jest brak obecności w dorosłym życiu Laury. Z chęcią odjąłby sobie lat, by tylko być jak najdłużej u boku ukochanych osób.

Odjąłbym sobie ze 30 lat, jakby się dało, żebym widział, jak to dziecko żyje dalej, jak będzie się rozwijało, jak będzie wchodziło w dorosłe życie - przyznał w programie "Co za tydzień".

Na szczęście gwiazdor TVP pozostaje młody duchem. Póki starczy mu sił będzie aktywny w życiu zawodowym i prywatnym. Jak sam przyznał, czuje się na zaledwie czterdzieści parę lat!

Karol Strasburger
Karol Strasburger żałuje jednej rzeczy w późnym ojcostwie, fot. KAPiF
Karol Strasburger
Karol Strasburger żałuje jednej rzeczy w późnym ojcostwie, fot. KAPiF
Karol Strasburger
Karol Strasburger żałuje jednej rzeczy w późnym ojcostwie, fot. KAPiF

Źródło: Co za tydzień