Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy Polsatu wzięły ślub. Wielkie zaskoczenie dla widzów
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.06.2024 11:21

Gwiazdy Polsatu wzięły ślub. Wielkie zaskoczenie dla widzów

Gwiazdy Polsatu wzięły ślub
fot. Instagram

Ostatnio trwa sezon na śluby. Kolejna para gwiazd właśnie powiedziała sobie “tak”. Ceremonia wyglądała pięknie. 

Sezon weselny trwa w najlepsze

Ostatnio wiele par postanowiło się pobrać. Ceremonie były zupełnie różne, ale wszystkie efektowne. Aleks Mackiewicz i Magdalena Zych zawarli małżeństwo 21 czerwca. Zdjęcia z ich uroczystości szybko trafiły do internetu. Para młoda uświetniła swój związek podróżą czerwonym kabrioletem, z Aleksym za kierownicą i jego piękną żoną obok siebie. 

Panna młoda postawiła na klasyczny wygląd, wybierając suknię w odcieniu złamanej bieli z gorsetem, który podkreślał jej talię i biust. Spódnicę kreacji ozdobiło rozcięcie, sięgające uda. Jej włosy były elegancko upięte w kok, a na dodatek nosiła delikatną biżuterię.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke rozpoczęli niedawno udostępniać zdjęcia ze swojego pobytu we Włoszech. Jednak ten wyjazd nie był zwykłym urlopem – para tancerzy przyjechała do północnych Włoch, aby zawrzeć związek małżeński!  Na ich Instastories od kilku dni pojawiały się zdjęcia i filmy z "celebracji" w gronie rodziny i przyjaciół. 

W poniedziałek Hania pokazała m.in. relację z przygotowań do ślubu, gdzie widzimy ją w szlafroku z bukietem białych kwiatów, podczas robienia makijażu. Chociaż te publikacje same w sobie nie potwierdzały ceremonii ślubnej, najnowsze zdjęcie opublikowane przez zaprzyjaźnionego dziennikarza rozwiewa wszelkie wątpliwości.  Filip Borowiak opublikował zdjęcie, na którym Jacek jest ubrany w elegancki garnitur i muszkę, a Hania ma na sobie białą suknię typu "syrenka" pokrytą koronką. 

Aleks Mackiewicz wziął ślub. Gwiazdor "Gliniarzy i "TzG" pochwalił się piekną ceremonią Rutkowski przyłapany w środku nocy na mieście. Nie zgadniecie, kto mu towarzyszył

Kto zaręczył się w tym roku?

Niektórzy również postanowili zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia. Mnóstwo par zaręczyło się. Robert Burneika opublikował nagranie, na którym poinformował, że właśnie poprosił o rękę swoją ukochaną partnerkę. Oboje uśmiechają się szeroko, stojąc blisko siebie, a Kaja pokazuje pierścionek zaręczynowy.

29-letnia wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego natomiast, która odziedziczyła po swoim dziadku talent aktorski, ukończyła Royal Central School of Speech & Drama w Londynie i obecnie pracuje jako aktorka i producentka. Niedawno podzieliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie – zaręczynami z ukochaną Marcelą. Scena zaręczyn została opisana jako coś, co można by zobaczyć w komedii romantycznej.

Teraz kolejna para wzięła ślub. Fani są w szoku. 

Gwiazdy Polsatu wzięły ślub

Pod koniec ubiegłego roku, mając 41 lat Piotr Witwicki, został nowym dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Praca w stacji nie tylko przyniosła mu sukces zawodowy, ale także doprowadziła do spotkania miłości swojego życia. Od ponad dwóch lat Piotr Witwicki jest związany z Darią Wąsiewską, absolwentką dziennikarstwa i administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

Ostatnio małżonkowie podzielili się radosną nowiną na mediach społecznościowych — Piotr Witwicki i Daria Wąsiewska wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w pięknym kościele w Starej Miłosnej, a po niej goście przenieśli się do restauracji Stary Dom, gdzie wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień.  Para spędziła ten dzień w kameralnym gronie — na weselu byli obecni tylko członkowie rodziny oraz najbliżsi przyjaciele.

Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, fot. Instagram
Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, fot. Instagram
Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, fot. Instagram
Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, fot. Instagram