Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rutkowski przyłapany w środku nocy na mieście. Nie zgadniecie, kto mu towarzyszył
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.06.2024 08:19

Rutkowski przyłapany w środku nocy na mieście. Nie zgadniecie, kto mu towarzyszył

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF

W mediach nie cichnie sprawa konfliktu Krzysztofa Rutkowskiego z matką jego nieślubnego syna. Sławny detektyw postanowił oderwać myśli od sytuacji i po Gali Gwiazd Plejady 2024 kontynuował zabawę w jednej z warszawskich restauracji. Towarzyszył mu inny znany celebryta.

Konflikt Krzysztofa Rutkowskiego i Natashy Zych

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że matka nieślubnego syna Krzysztofa Rutkowskiego uważa, że nie traktuje on równo swoich synów. Od tego momentu publikowane są nowe doniesienia w tej sprawie. 

Niedawno detektyw wyznał, że zamierza pozwać Natashę Zych, gdyż próby rozmowy z kobietą i ustalenia pewnych kwestii w atmosferze pokojowej go zawiodły. 

Będę kierował sprawę do sądu, w związku z tym nie wiem, czy dojdzie do jakiegokolwiek porozumienia. Rozmowa z tą panią nie ma w ogóle dla mnie sensu - powiedział w rozmowie z portalem ShowNews.pl.

Dziennikarze serwisu Lelum postanowili skontaktować się zarówno z Rutkowskim, jak i mamą Alexandra, by oboje wypowiedzieli się na temat konfliktu

Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja wydała komunikat ze zdjęciem Wściekły Rutkowski idzie do sądu. Tak chce potraktować matkę nieślubnego syna

Krzysztof Rutkowski urządził sobie huczne afterparty

W tej skomplikowanej sytuacji rodzinnej Krzysztof Rutkowski postanowił trochę odetchnąć. We wtorek 18 czerwca wybrał się wraz z żoną, Mają Rutkowski, na Galę Gwiazd Plejady 2024. Z kolei po wydarzeniu para zdecydowała się kontynuować wieczór w jednej z warszawskich restauracji. 

Towarzyszył im… Krzysztof Gojdź. Panowie byli w szampańskich nastrojach i nie szczędzili sobie różnego rodzaju trunków.

Była mega impreza. Wznosiliśmy toasty za szczęście i nasze kolejne sukcesy, ponieważ spotkali się przy jednym stole ludzie sukcesu, którzy nie siedzą w miejscu, ale myślą o przyszłości i kolejnych biznesach - powiedział Rutkowski w rozmowie z “SuperExpressem”. 

Detektyw zdradził, że na nocnym spotkaniu panowała świetna atmosfera. Wraz z lekarzem mieli wiele tematów do rozmowy. Wieczór przebiegł pomyślnie, a Rutkowski z Mają wrócili do hotelu około trzeciej w nocy. 

448924418_891986386309210_849817351631254935_n (1).jpg
Krzysztof Rutkowski przyłapany przez paparazzi, fot. “Super Express”

Rutkowski podbije Stany Zjednoczone?

W rozmowie panów uczestniczyła również aktywnie Maja Rutkowski. Padł również temat tegorocznych wakacji. Okazuje się, że najprawdopodobniej już niedługo internauci zobaczą fotki w mediach społecznościowych z podróży sławnego małżeństwa do Stanów Zjednoczonych. Krzysztof Gojdź zaprosił Rutkowskich, by go odwiedzili, a on z przyjemnością ich ugości. 

Poznaliśmy się z Krzysztofem dawno temu, a teraz nadarzyła się okazja, by trochę pogadać i odnowić naszą przyjaźń. Ustaliliśmy, że jak będziemy lecieć do Hollywood, to na pewno Krzysztofa odwiedzimy, ponieważ nas zaprosił - wyznała Maja. 

Na ten moment nie jest wiadome, o jakich biznesach rozmawiali detektyw i lekarz. Zapewne niebawem pochwalą się tą informacją w przestrzeni medialnej. 

Zobaczcie najnowszy wywiad z Mają Rutkowski dla Świata Gwiazd już teraz poniżej.

Krzysztof Rutkowski z żoną, Mają, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski z żoną, Mają, fot. KAPiF
Krzysztof Godź, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF