Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wygląda nieślubny syn Rutkowskiego. Fryzura wypisz wymaluj znany ojciec
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.06.2024 10:08

Tak wygląda nieślubny syn Rutkowskiego. Fryzura wypisz wymaluj znany ojciec

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF/Facebook

Od kilku dni Krzysztof Rutkowski widnieje na pierwszy stronach mediów z uwagi na ujawnienie nieślubnego syna. 15-letni Aleksander wychowywany jest przez byłą partnerkę detektywa. Choć chłopiec nie ma kontaktu z ojcem, nie da się ukryć ich podobieństwa. Oboje mają podobny styl ubierania się i urodę.

Krzysztof Rutkowski o nieślubnym synu

Obecnie detektyw jest po drugim ślubie z Mają Plich, z którą doczekał się syna, Krzysztofa juniora. O młodym następcy ojca słyszymy już od dawna w kontekście luksusowego życia, które zapewniają mu rodzice. Jedną z głośniejszych afer wywołała jego Pierwsza Komunia.

Niedługo później w mediach pojawiła się informacja o nieślubnym dziecku Krzysztofa Rutkowskiego. Matka chłopca, Natasha Zych, opowiedziała o braku kontaktu ojca z synem. Detektyw nie ukrywa, że nie czuje więzi rodzicielskiej.

Ja nie mam żadnego związku emocjonalnego z tym chłopakiem. Jeśli ktoś mi przyprowadza dziecko po sześciu latach, to co ja mam się rzucić mu na szyję? […] Nikt mnie nie zmusi, żebym go kochał. Zdarzyło się, przypadek towarzyski. Spotkaliśmy się parę razy ze sobą i wyniknął z tego dzieciak - mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Pomiędzy rodzicami Aleksandra wyniknął konflikt w kwestii alimentów, a także wychowywania. Nastolatek mierzy się z problemami z uwagi na sławnego ojca.

Krzyś junior reaguje na hejt po wieściach o tym, że ma brata Nieślubny syn Rutkowskiego otrzymał groźby. Poszło o sławnego ojca

Jak wygląda starszy syn Krzysztofa Rutkowskiego? Styl po ojcu

Choć znany detektyw unika kontaktu z synem, 15-letni Aleksander na własnej skórze odczuł groźby rówieśników, którzy wyśmiewali jego pochodzenie. Matka postanowiła zapewnić mu edukacje w prywatnej placówce.

Dzieci się z Olka naśmiewały, że ojciec taki "hura bura", a on nie chodzi w koszulkach Fendi, tylko Pepco. Zaczęli się z niego naśmiewać, grozili, że mu nogi połamią jeśli nie wyskoczy z kasy Rutkowskiego. Zaczęłam drążyć i dotarłam do wiadomości, w których mu grożono. Od razu powiadomiłam komisariat i rozpoczęła się procedura - wyznała matka chłopca.

O ile zabranie nastolatka z publicznej szkoły może nieco zmniejszyć ataki rówieśników, nie da się ukryć podobieństwa do Krzysztofa Rutkowskiego. W mediach społecznościowych znaleźliśmy zdjęcie 15-latka, który do złudzenia przypomina swojego ojca, a także młodszego brata.

W eleganckim garniturze i z rozchwianą czupryną wpasowuje się w styl prezentowany publicznie przez detektywa. Zdjęcia 15-letniego Aleksandra na końcu artykułu. 

Mimo to rodzina nie ma ze sobą kontaktu. Krzysztof Rutkowski ogranicza się do obowiązków zasądzonych mu przez sąd.

Krzysztof Rutkowski o nieślubnym dziecku. Chce inwestować w jego edukację

Krzysztof Rutkowski po ujawnieniu informacji o nieślubnym dziecku zarzekał się, że wywiązuje się z nakazań sądu. Detektyw miał sam zwiększyć wysokość miesięcznych alimentów, a także zapewnić matce chłopca dodatkowe środki.

Ja przyjąłem na siebie alimenty, które zostały ustanowione przez sąd w wysokości 2 tysięcy złotych. Dwa lata temu spotkaliśmy się z Natashą i poza sądowo ja jej sam z siebie i z własnej woli podwyższyłem alimenty do 3 tysięcy złotych. Dodatkowo każdego roku dostaje kwotę 12 tysięcy złotych na początku stycznia - zapewniał.

Gwiazdor jest w stanie także zapewnić Aleksandrowi potrzebną mu edukację, ponieważ jak sam twierdzi, czuje się pewnie w kwestiach finansowych. Relacje z jego matką mogą jednak znacznie się ochłodzić.

Dla mnie wyjąć 1200 złotych na szkołę to jest pstryk. Ja na kolację więcej zostawiam niejednokrotnie jak jestem z kimś na spotkaniu […] Ona widzi, że Junior żyje w luksusie i będzie żył, bo to są moje ciężko zarobione pieniądze. Ja od 9 lat nie spóźniłem się ani jednego dnia z alimentami - tłumaczył.

Ten konflikt ma szansę na polubowne rozwiązanie? Żadna ze stron wydaje się nie odpuszczać.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego, fot. Facebook
Starszy syn Krzysztofa Rutkowskiego jest kopią ojca, fot. Facebook
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski z młodszym synem, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek