Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rutkowskiemu puściły nerwy. Oto co mówi o byłej i ich 15-letnim synu
Anna Lipska
Anna Lipska 19.06.2024 20:39

Rutkowskiemu puściły nerwy. Oto co mówi o byłej i ich 15-letnim synu

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski na celowniku mediów. Tym razem już nie ukryje pewnych spraw. Dlaczego nie chce wesprzeć nieślubnego syna? Oto szczegóły, które ujawnił portal Lelum.

Krzysztof Rutkowski ma nieślubnego syna

W ostatnim czasie w mediach jest głośno wokół rodziny Krzysztofa Rutkowskiego. Sławny detektyw jakiś czas temu zdecydował się wziąć ślub kościelny z Mają Rutkowski. Para połączyła uroczystość z komunią 10-letniego syna, Krzysztofa juniora. 

Wydarzenie zostało zorganizowane z ogromnym przepychem, co nie uszło uwadze Natashy Zych, która jest matką syna Rutkowskiego, Aleksandra. Kobieta wyznała w mediach, że Rutkowski nie traktuje równo swoich dzieci.

Serwis Lelum postanowił bliżej przyjrzeć się sprawie. Okazuje się, że Rutkowski ma jasno określone zdanie nt. Zych i jej pobudek.  
 

Nieślubny syn Rutkowskiego otrzymał groźby. Poszło o sławnego ojca Nie chcieli wpuścić rodziny Rutkowskich na imprezę

Krzysztof Rutkowski nie zamierza nic zostawić nieślubnemu synowi

Natasha Zych, którą jak podaje Lelum, Rutkowski uparcie nazywa Joanną, zdradziła, że Rutkowski zabezpiecza się, jak podaje cytowany już portal “przed czymś”:

Krzysztof, przed ślubem z Mają, przepisał cały swój majątek na nią - podkreśliła w rozmowie z Jakubem Adamiakiem.

W trakcie rozmowy telefonicznej dziennikarzy Lelum z Krzysztofem Rutkowskim towarzyszyła mu Maja. Miały wówczas paść mocne słowa:

Ja z moim majątkiem przed ślubem, po ślubie mogę robić, co chcę. Mogę go rozdać biednym dzieciom w Indiach i wara Pani Joannie od tego. A jej syn Aleksander nie otrzyma po mojej śmierci nic. Zresztą z tego, jak mogę wnioskować, sama Pani Joanna wraz z Aleksandrem czyhają na moje życie - miał powiedzieć Krzysztof Rutkowski.

Natasha Zych nie ukrywała w rozmowie, że z powodu tych słów prawdopodobnie spotka się z Rutkowskim w sądzie.
 

Jak Krzysztof Rutkowski poznał Natashę Zych?

Od kilku dni Krzysztof Rutkowski widnieje na pierwszy stronach mediów z uwagi na ujawnienie nieślubnego syna. 15-letni Aleksander wychowywany jest przez byłą partnerkę detektywa Natashę Zych.

Para miała mieć krótki romans, a nastolatek jest jego owocem. Kiedy jeszcze Natasha była w ciąży jej relacja z detektywem się rozpadła, a ona związała się z innym mężczyzną. Jednakże badania DNA wykazały, że chłopiec jej dzieckiem Rutkowskiego. Teraz między jego mamą a celebrytą trwa wojna w mediach. 

Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski ma dość! Zapowiedział walkę w sądzie, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski ma dość! Zapowiedział walkę w sądzie, fot. KAPiF