Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wściekły Rutkowski idzie do sądu. Tak chce potraktować matkę nieślubnego syna
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.06.2024 11:41

Wściekły Rutkowski idzie do sądu. Tak chce potraktować matkę nieślubnego syna

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF

Kilka dni temu do mediów dotarła wiadomość o nieślubnym dziecku Krzysztofa Rutkowskiego. Słynny detektyw i matka 15-letniego Aleksandra wymieniali się wieloma uszczypliwościami w rozmowach z dziennikarzami. Teraz gwiazdor chce rozwiązać sprawę w sądzie. Nie masz szans na rozejm?

Krzysztof Rutkowski w konflikcie z matką starszego syna

Do tej pory Krzysztof Rutkowski z dumą opowiadał o swoim młodszym synu, który przyszedł na świat z jego związku z Mają Plich. Rodzice Krzysztofa Juniora robią wszystko, by chłopcu nie zabrakło luksusów, co często wzbudza kontrowersje.

Mój syn dostanie samochód elektryczny o wartości 37 tysięcy złotych. Taki, którym będzie się mógł poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Drugim samochodem, ale to już na przyszłość, będzie BMW E-38 do driftu - chwalił się Rutkowski w o2.pl przed Pierwszą Komunią syna.

Niedługo później pojawiły się informacje o nieślubnym synu detektywa z Natashą Zych. 15-letni Aleksander wiele przeszedł z uwagi na sławnego ojca. Jego rodzice nie mają dobrych relacji. Niedawno ostro opowiadali o wizjach wychowywania syna. Matka chłopca ma żal do detektywa za brak kontaktu z rodziną. Ten jednak zapewnia, że wywiązuje się z obowiązków nałożonych na niego przez sąd. 

Trudno będzie o polubowne zakończenie konfliktu, gdy detektyw szykuje się do kolejnej rozprawy. Stracił już cierpliwość.

Krzyś junior reaguje na hejt po wieściach o tym, że ma brata Nieślubny syn Rutkowskiego otrzymał groźby. Poszło o sławnego ojca

Krzysztof Rutkowski ma dość! Tak chce rozprawić się z matką syna

Początkowo wydawało się, że pomimo negatywnego nastawienia, rodzice 15-letniego Aleksandra będą w stanie dojść do rozejmu dla dobra syna. Krzysztof Rutkowski miał nawet wyjść z inicjatywą spotkania z byłą kochanką.

Ja zaproponowałem spotkanie na początku tygodnia, Pani nie miała czasu, bo Pani jest bardzo zajęta. W związku z tym zaproponowała piątek. Myślę, że w piątek może dojść do spotkania - przyznał w rozmowie z portalem Shownews.pl.

Okazuje się, że nawet jeśli spotkanie dojdzie do skutku, jego temat może być mało przyjemny. Krzysztof Rutkowski zamierza zakończyć sprawę z matką starszego syna w sądzie.

Będę kierował sprawę do sądu, w związku z tym nie wiem, czy dojdzie do jakiegokolwiek porozumienia. Rozmowa z tą panią nie ma w ogóle dla mnie sensu - stwierdził.

Detektyw zapowiedział wydanie oficjalnego oświadczenia komentującego ostatnie doniesienia Natashy Zych. Ma ujawnić, jak w rzeczywistości wygląda jego wywiązywanie się z obowiązków rodzicielskich.

Nieślubny syn Krzysztofa Rutkowskiego ma już 15 lat

Krzysztof Rutkowski przez 6 lat nie wiedział o istnieniu swojego syna. Gdy matka chłopca skontaktowała się z detektywem, doszło do porozumienia w sprawie alimentów. Ojciec dziecka nie utrzymuje jednak z nim kontaktu.

Ja nie mam żadnego związku emocjonalnego z tym chłopakiem. Jeśli ktoś mi przyprowadza dziecko po sześciu latach, to co ja mam się rzucić mu na szyję? […] Nikt mnie nie zmusi, żebym go kochał. Zdarzyło się, przypadek towarzyski. Spotkaliśmy się parę razy ze sobą i wyniknął z tego dzieciak - mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Dziś Aleksander ma 15 lat i mieszka z mamą. Kobieta walczy o to, by jej syn mógł spokojnie dorastać, bez oskarżeń z uwagi na znanego ojca. O samym Krzysztofie Rutkowskim wypowiada się dość oschle.

Człowiek, który uważa się za Jamesa Bonda, Robin Hooda - oddaje bogatym, daje biednym, a o własne dzieci nie dba, w mojej ocenie nie zasługuje na to, by mianować takim człowieka, który ratuje ludzi z opresji. Nie dba o najbliższych. To nie ma znaczenia czy masz więź z nimi, czy nie - podkreślała.

Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski ma dość! Zapowiedział walkę w sądzie, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski ma dość! Zapowiedział walkę w sądzie, fot. KAPiF

Źródło: Shownews, Pudelek