Halina Mlynkova Żródło: East News / Jan Bielecki

Halina Mlynkova jest w ciąży, radosna nowina obiegła media

Halina Mlynkova już od dłuższego czasu jest w nowym związku. Była wokalistka Brathanków właśnie ogłosiła radosną nowinę.

  • Halina Mlynkova od jakiegoś czasu jest w nowym związku.
  • Wokalistka związała się z Marcinem Kindlą.
  • Okazuje się, że para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka.

Halina Mlynkova jakiś czas temu rozstała się ze swoim mężem Leszkiem Wronką. Chociaż ich rozstanie nie było łatwe, gwiazda dosyć szybko ułożyła sobie życie na nowo u boku innego mężczyzny. Teraz ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Halina Mlynkova jest w ciąży

W jednym z ostatnich odcinków Pytania na śniadanie Mlynkova została zapytana przez dziennikarza Mateusza Szymkowiaka, czy planuje powiększenie rodziny.

Wokalistka odpowiedziała jednoznacznie. Potwierdziła doniesienia i wyznała, że jest w ciąży.

- Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie- powiedziała dziennikarzowi Pytania na śniadanie.

Anita Lipnicka czuje się świetnie po szczepieniu. Fani ochoczo reagująAnita Lipnicka czuje się świetnie po szczepieniu. Fani ochoczo reagująCzytaj dalej

Gwiazda wyznała również, że cieszy się z ciąży również ze względu na swojego 17-letniego syna Piotra, który wreszcie będzie miał rodzeństwo. Chociaż, jak stwierdziła, będzie między nimi spora różnica wieku.

Mlynkova od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Marcinem Kindlą. Wygląda na to, że para już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Gratulujemy!

Nowy związek Haliny Mlynkovej

Przypomnijmy, że Halina Mlynkova do 2012 roku była żoną Łukasza Nowickiego, z którym doczekała się syna Piotra. Później piosenkarka związała się z Leszkiem Wronką. Para po ślubie zamieszkała w Pradze.

Niestety, po 5 latach od przeprowadzki Mlynkova wróciła do Polski. W ten sposób potwierdziły się pogłoski o rozwodzie. Z Leszkiem rozstali się w nie najlepszej atmosferze. Z pewnością nie było to dla wokalistki łatwe doświadczenie.

Na szczęście samotność w życiu Haliny nie trwała zbyt długo. Wkrótce pojawiły się doniesienia o jej nowym związku. Tym razem jej wybrankiem okazał się być Marcin Kindla. Teraz para spodziewa się dziecka.

Jeszcze raz gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy im wiele szczęścia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pudelek, Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł