Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała starszego syna
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.05.2024 19:35

Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała starszego syna

Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała syna, którego ma z Nowickim,
fot. KAPiF

Mimo że Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki od dłuższego czasu nie są już razem, łączy ich syn. Wokalistka właśnie pokazała 20-latka. Do kogo jest podobny?

Małżeństwo Haliny Młynkovej i Łukasza Nowickiego

Halina Mlynkowa i Łukasz Nowicki spotkali się w 2002 roku w Krakowie, w lokalu o nazwie "Piwnica pod Baranami". W tym samym czasie w tym miejscu przebywał znany kompozytor Zbigniew Preisner. Żartobliwie postanowił ich zeswatać. Po tamtym wydarzeniu Mlynkowa i Nowicki wymienili się swoimi numerami telefonów.

Stojąc w drzwiach, zobaczyłem wysoką kobietę. Właściwie miałem twarz na wysokości jej piersi. »Siatkarka, koszykarka?«, pomyślałem. Dopiero potem się okazało, że to 174 cm wzrostu plus szpilki, a ja zorientowałem się, że to wokalistka Brathanków. Spodobała mi się, intrygowała – mówił Łukasz Nowicki o poznaniu Mlynkovej.

Zaledwie rok później, w 2003 roku, para zawarła związek małżeński na Zaolziu. Przed tym wydarzeniem Łukasz Nowicki nawet zmienił wyznanie dla swojej ukochanej.

Ideałem kobiety jest zdecydowanie Halina. Wyobraź sobie bukiet kwiatów, który został zerwany jakiś czas temu i nadal nie więdnie. Wciąż jest piękny i soczysty. Taka jest właśnie Halina. Czeszka, ale Polka. Piękna kobieta – mówił Nowicki o żonie.

W 2004 roku para powitała na świecie swojego syna, któremu nadali imię Piotr.

Nagłe wieści z domu Łukasza Nowickiego. Takiego ogłoszenia nikt się nie spodziewał. Fani w euforii Syn Mlynkovej i Nowickiego ma już 20 lat! Halinka w końcu go pokazała i już wiadomo do kogo jest podobny

Rozwód Mlynkovej i Nowickiego

Pierwsze trudności w ich związku pojawiły się po narodzinach syna. Halina Młynkowa poświęcała wówczas całą uwagę wychowaniu dziecka, czując, że czas nieubłaganie wymyka się jej spod kontroli. 

Kiedy jestem z nim, to myślę o uciekającym czasie, o niewykorzystanych szansach, o tym, że nie realizuję się zawodowo. Podobnie jest z naszymi podróżami. Kiedy nie jadę z Łukaszem, strasznie mu zazdroszczę. Ale kiedy już gdzieś się oddalę, czuję, że powinnam być z Piotrusiem. Tęsknię potwornie i nie mogę się doczekać naszego spotkania. I tak w koło. Muszę wyjeżdżać, poznawać świat, tęsknić, tulić się i płakać po powrocie z radości. Nie umiem inaczej – mówiła “Gali” Mlynkova. 

Rozwój kariery Łukasza Nowickiego nabrał tempa. Został prowadzącym programu telewizyjnego "Postaw na milion" oraz pełnił rolę jednego z gospodarzy programu "Pytanie na śniadanie". Sam przyznał, że nie poświęcał wystarczająco dużo czasu swojemu synowi i przyjął na siebie odpowiedzialność za to zaniedbanie.

Ojcowie, którzy mówią, że nie mają czasu dla rodziny, bardzo często poświęcają go wiele na to, żeby go właśnie dla niej nie mieć. Ze mną jest podobnie. Odkąd pojawił się na świecie Piotrek, nagle przybyło mi zawodowych obowiązków. Kocham mojego syna, ale to wcale nie znaczy, że mam mu poświęcać cały wolny czas – mówił.

Później na jaw wyszło, że para się rozstała. Do tej pory nikt z nich nie wspomniał o powodzie rozwodu. Teraz Halina pokazała zdjęcie ich syna. Cóż za przystojniak!

Halina Mlynkova pokazała syna

Właśnie mają miejsce tegoroczne matury. Przystąpił do nich również 20-letni syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego. Jego mama podzieliła się jego zdjęciem  z tego wyjątkowego momentu. Widzimy Piotra z profilu i, mimo że nie da się dostrzec całej jego twarzy, możemy zobaczyć jej część. 

Moja duma – napisała Mlynkova.

Fani w komentarzach nie mogą się nachwalić urody maturzysty.

  • Super przystojny synek
  • Tylko pozazdrościć takiej dumy – czytamy.

A wy? Do kogo uważacie, że jest podobny?

Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała syna, którego ma z Nowickim, fot. Instagram
Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała syna, którego ma z Nowickim, fot. Instagram
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki, fot. KAPiF
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki, fot. KAPiF