Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nagłe wieści z domu Łukasza Nowickiego. Takiego ogłoszenia nikt się nie spodziewał. Fani w euforii
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 18:15

Nagłe wieści z domu Łukasza Nowickiego. Takiego ogłoszenia nikt się nie spodziewał. Fani w euforii

Łukasz Nowicki, fot. KAPiF
Łukasz Nowicki, fot. KAPiF

Łukasz Nowicki przekazał radosne wieści, na które czekali z utęsknieniem jego fani. Po nieoczekiwanych zwolnieniach w “Pytaniu na śniadanie”, gwiazdor może przyznać, że ma ogromne szczęście! Ogłosił coś bardzo ważnego. 

Łukasz Nowicki rozstał się z telewizją

Łukasz Nowicki w ubiegłym roku wywołał ogromny smutek wśród swoich fanów, deklarując, że zamierza odejść z “Pytania na śniadanie”. Prezenter żegnany był z wielką fetą, a w ostatnim odcinku z jego udziałem, na twarzach współpracowników rysowały się wyrazy autentycznego żalu.

Nic dziwnego, gwiazdor uchodził za jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci Telewizji Polskiej. Postanowił jednak poświęcić więcej swojego czasu, by móc spędzać go z najbliższymi.

Okazuje się, że prezenter nie powiedział jeszcze jednak ostatniego słowa! W mediach pojawiły się informacje, które wzniecą ogień w sercach wielbicieli Łukasza Nowickiego. Na takie wiadomości czekali!

Syn Mlynkovej i Nowickiego ma już 20 lat! Halinka w końcu go pokazała i już wiadomo do kogo jest podobny Łukasz Nowicki został okradziony. Pokazał nagrania z monitoringu pod domem

Łukasz Nowicki "oszczędzony"?

Ostatnie miesiące w Telewizji Polskiej to czas intensywnych przemian, zwłaszcza obsadowych. Stacja zdecydowała się na pożegnanie wszystkich dotychczasowych prezenterów “Pytania na śniadanie” i zatrudnienie nowych gospodarzy.

Gdy z programem rozstawał się Łukasz Nowicki, z pewnością nikt nie podejrzewał jeszcze, że nie będzie on ostatnim, który rozstanie się z medium. Wcześniejsze odejście sprawiło jednak, że TVP zdaje się patrzeć dziś na gwiazdora nieco łaskawszym okiem.

Okazuje się, że w przeciwieństwie do swoich kolegów i koleżanek z “Pytania na śniadanie”, wciąż może liczyć na pracę na Woronicza. Portal Wirtualne Media przekazał wyjątkowe wieści, które ucieszą fanów aktora.

Łukasz Nowicki wraca do TVP!

Z informacji serwisu wynika, że już najbliższej wiosny na antenę TVP2 powróci program “Postaw na milion”, w przeszłości prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jak się okazuje, stacja nie przewiduje zmian w kwestii gospodarza show.

Cudowne informacje potwierdził już w swoich mediach społecznościowych sam zainteresowany. W emocjonalnym poście, którego nie sposób zacytować w oryginale, wyraził, jak bardzo cieszy się z ponownego spotkania z widzami.

Udało się?, niestety pieniądze spadły , a było tak blisko?, ależ łatwe było to pytanie !, wygraliście!, nie martwcie się to tylko gra!!!! ….. ten gest może wyrażać wszystko. A co wyrażał? - przekonacie się już niebawem , oglądając nowe odcinki 28 serii Postaw Na Milion !!!- zapraszam serdecznie!!! - napisał gwiazdor na Instagramie.

Łukasz Nowicki
Łukasz Nowicki, fot. KAPiF
Łukasz Nowicki
Łukasz Nowicki, fot. KAPiF
Łukasz Nowicki
Łukasz Nowicki, fot. KAPiF

Źródło: wirtualnemedia.pl