Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Łukasz Nowicki pierwszy raz pokazał twarz córeczki! Słodka buzia Józefiny już nie jest tajemnicą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.09.2023 08:15

Łukasz Nowicki pierwszy raz pokazał twarz córeczki! Słodka buzia Józefiny już nie jest tajemnicą

Łukasz Nowicki
Łukasz Nowicki pokazał twarz córeczki, fot. KAPiF/instagram.com/lukasz__nowicki/

Łukasz Nowicki jeszcze do niedawna był znany jako jedna z gwiazd porannego programu "Pytanie na śniadanie". Prezenter postanowił jednak zakończyć telewizyjną przygodę i oddać się innym pasjom. Internauci od tego czasu mogli obserwować jego liczne podróże. W niektórych towarzyszyli mu bliscy tak jak córka.

Łukasz Nowicki - dzieci

Prezenter bardzo szanuje swoją prywatność jednak za sprawą pracy w mediach, często szczegóły życia uczuciowego wychodzą na jaw. Z małżeństwa z piosenkarką, Haliną Mlynkovą, Łukasz Nowicki doczekał się syna, Piotra.

łukasz nowicki (7).jpg
Łukasz Nowicki pokazał twarz córeczki, fot. KAPiF

Od 2016 roku jego żoną jest Olga Paszkowska, która urodziła mu córkę, Józefinę. Wiadomo także, że Łukasz Nowicki ma pasierba Zacharego. Gwiazdor chętnie poświęca czas dzieciom, a nawet takimi momentami dzieli się w mediach społecznościowych.

łukasz nowicki (8).jpg
Łukasz Nowicki pokazał twarz córeczki, fot. KAPiF
Poruszający wpis Łukasza Nowickiego. "Wszystko ma swój koniec... Będę tęsknił" Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Łukasz Nowicki spędził weekend z córką

Na pożegnanie lata zabrał jedyną córkę na krótką wycieczkę w górskie rejony. W mediach społecznościowych pochwalił się kilkoma kadrami z rodzinnej podróży. Choć z powodów warunków atmosferycznych duet nie mógł skorzystać ze wszystkich atrakcji, Łukasz Nowicki bardzo doceniał wspólny czas.

To był ujmujący weekend z córeczką… trochę smutno że to już koniec… Przez fatalną pogodę nie udało się wejść na Lubomira w Beskidzie Makowskim. Ale były konie, Kraków i nocleg w przytulnym schronisku Kudłacze. […] A czas z Józefiną - bezcenny.

Co więcej, gwiazdor po raz pierwszy pokazał twarz małej córeczki. Dziewczynka jest bardzo podobna do taty.

Łukasz Nowicki pokazał córkę. Jak wygląda Józefina?

Gwiazdor rzadko odsłania prywatną stronę przed internautami, jednak tym razem zrobił wyjątek. Na zdjęciu z samochodu widać, jak na tylnym siedzeniu smacznie śpi jego córka, Józefina.

Już na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwo pomiędzy ojcem a dziewczynką w jasnych włosach i wyrazistym nosie. Internauci byli zachwyceni rodzinnym czasem Łukasza Nowickiego.

  • Taki czas ojca z córką, coś bezcennego!!!
  • Cudownie wspomnienia dla córeczki zostaną na zawsze…
  • Cudownie, córcia podobna do taty.
Łukasz Nowicki z córką Józefiną. fot. Instagram @lukasz_nowicki
Łukasz Nowicki z córką Józefiną. fot. Instagram @lukasz_nowicki
łukasz nowicki (6).jpg
Łukasz Nowicki pokazał twarz córeczki, fot. KAPiF