Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Halina Mlynkova pokazała syna. Jest już dorosłym mężczyzną
Kamila Krótka
Kamila Krótka 23.01.2022 01:00

Halina Mlynkova pokazała syna. Jest już dorosłym mężczyzną

Halina Mlynkova
fot. Jan Bielecki / East News

Halina Mlynkova opublikowała dziś post, w którym informuje, że jej syn ma już 18 lat. Pokazała zdjęcia z jego dzieciństwa oraz te najnowsze. Faktycznie trudno go dziś rozpoznać!

Halina Mlynkova pochwaliła się niezwykłymi zdjęciami. Ma prawdziwy powód do dumy, bo jej syn właśnie stał się pełnoletni.

Halina Mlynkova pokazała zdjęcia syna

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego właśnie skończył 18 lat. Trudno w to uwierzyć, zwłaszcza patrząc na jego mamę, która prezentuje się wręcz jak nastolatka. Jedno jest pewne - piosenkarka pęka z dumy, widząc jak dojrzewa jej najstarsza pociecha.

Mlynkova pokazała zarówno najnowsze zdjęcia, jak i fotografie sprzed lat. Trzeba przyznać, że Piotr nie przypomina już malucha, jakim go zapamiętaliśmy. "PITER @nowickipiort18 lat!!!!! Skarbie mój! Kiedy byłeś w wieku swojego brata Leo, godzinami na Ciebie patrzyłam i zastanawiałam się, jaki będziesz, jako dorosły facet. Oto i Ty! Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko❤️Kocham Cię synku nad życie!!!" - brzmi post na Instagramie Haliny Mlynkovej.

Jaką drogą pójdzie syn Haliny Mlynkovej?

Jak informowała w jednym z wywiadów Halina Mlynkova, jej najstarszy syn jeszcze niedawno pasjonował się grami oraz tworzeniem wideo. I właśnie tym drugim chciałby zająć się w przyszłości.

- Od najmłodszych lat podkreślał, że nie chce być aktorem jak tata i dziadek. Nie chce też być muzykiem jak mama. Pragnie za to stać z drugiej strony kamery - podkreślała piosenkarka.

Piotr uczęszcza do liceum filmowego w Warszawie, aby potem móc studiować reżyserię. Ambitnie?

mlynkova
Fot. instagram.com/halinamlynkova

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Selfcare w nowym stylu, czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją 2. Wczoraj spłonął dom syna Magdy Gessler. Niemożliwe, jak Lara zareagowała na tragedię 3. Nie żyje znany aktor. Przeżył historię jak z filmu

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]