Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Hanna Lis napisała, co sądzi o zachowaniu Edyty Górniak. Padły mocne słowa
Kamila Krótka
Kamila Krótka 26.08.2021 02:00

Hanna Lis napisała, co sądzi o zachowaniu Edyty Górniak. Padły mocne słowa

pjimage (57)
Fot. TRICOLORS/East News

W ostatnim czasie głośno zrobiło się na temat zachowania Edyty Górniak, która zerwała kartkę z nakazem zakrywania nosa i ust. Wydarzenie skomentowała Hanna Lis, wcale nie zamierzając przebierać w słowach.

Edyta Górniak w zeszłą niedzielę występowała podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie. Za kulisami nagrała, jak zrywa nakaz noszenia maseczek. Wszystko udostępniła na Instagramie.

Edyta Górniak dała popis w Chełmie

Sieć nie milknie od czasu, kiedy Edyta Górniak pokazała nagranie zza kulis. Gwiazda wyraźnie pokazała, że nie zgadza się z nakazem zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Jak można się było domyślić, postawa Górniak podzieliła jej fanów. W komentarzach na jej profilu pojawiła się masa nieprzychylnych komentarzy, a sama wokalistka wytłumaczyła swoją postawę. W odpowiedzi na zapytanie Pudelka, co zmotywowało ją do zerwania nakazu, napisała:

- Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi. Warto w razie wątpliwości powołać się na raporty badań biologów, alergologów, naukowców i profesorów medycyny z całego świata, aby podjąć decyzję słuszną dla każdego z nas. Jeśli chodzi o to, czy maski ułatwiają, czy utrudniają oskrzelom i płucom bycie zdrowym.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Hanna Lis nie wytrzymała

"Wyczyn" Edyty Górniak wciąż jest gorącym tematem w sieci. Komentarze nie cichną także na Twitterze, gdzie wypowiedziała się także... Hanna Lis.

Znajoma dziennikarki napisała: "Czy ktoś powiedział P. Edycie, że trzeba nosić mózg?". W odpowiedzi Hanna Lis dodała komentarz: "Jak można nosić coś, czego się nie ma?".

Zgadzacie się z Hanną Lis?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].