Hanna Lis Żródło: TRICOLORS/East News

Hanna Lis odpowiedziała na wulgarny komentarz internauty, reakcja zaskakuje

23 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Hanna Lis w zaskakujący sposób odpiera atak internauty. Jeden z użytkowników sieci polecił dziennikarce, by w zamian za publikowanie kolejnych postów w sieci lepiej pomaszerowała do garów. W odpowiedzi prezenterka… posłuchała rady. Niedługo po tym pokazała rodakom wynik swojego pichcenia i powróciła do ulubionego zajęcia.

  • Hanna Lis podążyła za radą niesympatycznego internauty
  • Dzięki temu przygotowała danie, na którego widok niejednej osobie pociekła ślinka
  • Dziennikarka niedawno dała się poznać od tej „domowej” strony

Hanna Lis należy do tych przedstawicieli polskiego świata show-biznesu i mediów, którzy chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Dla dziennikarki swoistym „naturalnym środowiskiem” stał się Twitter, gdzie Hanna Lis często komentuje bieżące wydarzenia w kraju. Jej wzmożona aktywność najwyraźniej wyjątkowo nie przypadła do gustu jednemu z komentujących.

Hanna Lis reaguje na nieprzyjemny komentarz

Na profilu Hanny Lis w mediach społecznościowych praktycznie codziennie pojawia się nowy post (czasem nawet kilka). Przy takiej intensywności publikacji nie trudno o internetowych złośliwców, którzy zostawiają w sekcji komentarzy nieprzyjemne uwagi.

Tym razem jeden z użytkowników Twittera poradził Hannie Lis, by, zamiast publikować kolejne wpisy, lepiej zajęła się gotowaniem. O dziwo dziennikarka postanowiła zastosować się do wskazówki nieznajomego. Co więcej - po czasie, jak napisała, uznała, że rada była „znakomita”.

Hanna Lis pomknęła zatem do kuchni w celu przygotowania sobie przekąski. Po przyrządzeniu dania prezenterka cyknęła potrawie fotkę i czym prędzej wrzuciła ją do sieci. Tym razem na talerzu dziennikarki znalazły się wybornie wyglądające szaszłyki.

Na zdjęciu Andrzeja Dudy internauci dopatrzyli się odniesienia do LGBT, wywołało to poruszenieNa zdjęciu Andrzeja Dudy internauci dopatrzyli się odniesienia do LGBT, wywołało to poruszenieCzytaj dalej

- Ktoś mi tu napisał, żebym się wzięła za gotowanie, zamiast „p***ć na TT”. I to była znakomita rada. Ugotowałam, zaraz zjem, a potem wrócę do p***a na Twitterze. Cheers! - czytamy w social mediach.

W jednym z komentarzy pod wpisem Hanna Lis wyszczególniła nawet niektóre ze składników, jakich użyła do przygotowania dania. Dziennikarka sięgnęła po przyprawy takie jak kurkuma, cynamon czy słodka papryka.

W sekcji komentarzy zachwytom nad daniem Hanny Lis nie było wręcz końca. Jak przyznawali niektórzy, ślinka aż sama pociekła im na widok zdjęcia. Wielu użytkowników sieci ograniczyło się również do życzenia Hannie Lis smacznego.

Domowa odsłona dziennikarki

Hanna Lis pozostaje aktywna nie tylko na Twitterze, ale i Instagramie. Ostatnio dziennikarka pokazała się tam odbiorcom w wyjątkowej, domowej odsłonie. Uśmiechnięta subtelnie prezenterka pozowała do kamery z luźnym uczesaniem. Okazuje się, że Hanna Lis potrafi w potrzebie samodzielnie zadbać o swój wizerunek.

- Czy wy też sami obcinacie sobie włosy w domu wedle instruktaży na YouTube? Ja owszem - deklaruje Hanna Lis.

Hanna Lis

Źródło: instagram.com@hanna_lis

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: SuperExpress, Twitter, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł