Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Żudziewicz w przykrych słowach o kilkumiesięcznej córeczce. "Cierpi, płacze, ale co ja mogę zrobić?"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.07.2023 23:05

Hanna Żudziewicz w przykrych słowach o kilkumiesięcznej córeczce. "Cierpi, płacze, ale co ja mogę zrobić?"

Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz o cierpieniu córeczki, fot. instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie tak dawno zostali rodzicami. Ich mała córeczka rośnie jak na drożdżach, jednak ostatnio dziewczynka bardzo cierpi. Tancerka z programu „Taniec z gwiazdami” opowiedziała o swojej bezradności w mediach społecznościowych.

 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Co dzieje się z ich córką?

Hanna i Jacek, których miłość narodziła się przy okazji pracy w programie „Taniec z gwiazdami” kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Ich córeczka Róża urodziła się 6 października 2022 roku. Para z wielką radością pokazuje zdjęcia z codzienności spędzanej z dziewczynką. 

Teraz jednak, poza zabawnymi nagraniami i fotosami, tancerka opowiedziała o zjawisku, które bardzo ją martwi. Dziewczynka odczuwa bowiem silne bóle, na które rodzice niewiele mogą poradzić.

Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz, mała Róża i Jacek Jeschke, fot. instagram.com/hannazudziewicz
Katarzyna Cichopek zaliczyła spektakularną wpadkę. Tak pokazała się światu. "Dwa rozmiary za duże"

Hanna Żudziewicz o cierpieniu córeczki Róży

Wszyscy pytają: "gdzie jest Różyczka", "gdzie jest moja dawka endorfin". A Różyczka teraz śpi, ale obiecuję, że jak się obudzi, to wstawię wam na poprawę humoru Różyczkę. Sama stęskniłam się bardzo za jej uśmiechem – napisała na Instagramie Żudziewicz.

Co takiego się dzieje, że tancerka „stęskniła się za uśmiechem” córki? Malutka przechodzi teraz najtrudniejszy okres dla niemowlaka: rosną jej ząbki, co jest związane z dużym, pojawiającym się niekontrolowanie bólem. Relacja stroskanej matki budzi duże poruszenie.

Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz z mamą i córką, fot. instagram.com/hannazudziewicz
Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz z córką, fot. instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz o córce: „Zaczęła się tak drzeć”

2 zęby na pokładzie, ale dziś ciężki dzień, bo idą górne – ogłosiła na Instagramie Hanna.

Żudziewicz pokazała też w relacji na Instastories kilka zdjęć, na których widać rosnące, pierwsze ząbki. Cały miniony dzień dla małej Róży oraz jej mamy był bardzo trudny.

W końcu Różka zasnęła. Słuchajcie, tak się męczyła, bawiła się super [...], ale nagle zaczęła się tak drzeć, tak drzeć, że po prostu... z bólu. Poszłyśmy na spacerek [...] i usnęła, ciekawe na jak długo. Strasznie mi jej szkoda, bo wiecie, cierpi, płacze, ale co ja mogę zrobić. Widzę, że cały dzień nie jest sobą, ona się tak mało uśmiecha dzisiaj. [...] Cierpi, tak mi jej szkoda bidulki – mówi tancerka.

Hanna Żudziewicz.jpg
Fot. instagram.com/hannazudziewicz
Hanna Żudziewicz.jpg
Fot. instagram.com/hannazudziewicz
Hanna Żudziewicz.jpg
Fot. instagram.com/hannazudziewicz