Hubert Urbański Żródło: Instagram.com/@huberturbanski_official

Hubert Urbański na zdjęciu z młodości. Co za przystojniak

11 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kim jest osoba ze zdjęcia? To nikt inny jak Hubert Urbański we własnej osobie. W pierwszej chwili niejeden fan “Milionerów”, niczym zestresowani uczestnicy siedzący w studiu, mógłby mieć problem z udzieleniem prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie. Po publikacji archiwalnego zdjęcia w social mediach fani natychmiast zwrócili uwagę na brak dzisiejszego znaku rozpoznawczego prezentera. Wiadomo już, jakim naturalnym kolorem włosów mógł pochwalić się przed laty Hubert Urbański.

  • Hubert Urbański pokazał archiwalne zdjęcie
  • Dzięki publikacji fani mogli przekonać się, jak wyglądał prezenter przed podjęciem pracy na planie “Milionerów”
  • Niedawno teleturniej obchodził 21. urodziny, co dziennikarz postanowił uczcić w social mediach

Hubert Urbański to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów. Choć w CV dziennikarza znajdują się także epizody pracy w TVP i Polsacie, największą rozpoznawalność z pewnością przyniosła mu współpraca z Grupą TVN, gdzie Urbański został obsadzony w roli prowadzącego hitowej produkcji “Milionerzy”. Sława pozwoliła prezenterowi zgromadzić sporą grupę obserwatorów jego mediów społecznościowych - teraz Hubert Urbański to właśnie ją uraczył archiwalnym zdjęciem sprzed lat.

Hubert Urbański pokazał zdjęcie sprzed lat. Jeden szczegół skradł uwagę fanów

Obecnie oficjalny instagramowy profil Huberta Urbańskiego, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, obserwuje 30 tys. internautów. Nie brakuje tam zdjęć prosto ze studia “Milionerów” oraz innych ujęć z planów zdjęciowych, na jakich pojawiał się dziennikarz.

W internetowym zakątku Huberta Urbańskiego nie brakuje również wspomnień z życia prywatnego. Wczoraj prezenter, być może podążając za trendem, skusił się na publikacje pamiątkowej fotografii sprzed lat. Wykonano ją na długo przed tym, jak dziennikarz zaczął zawodowo pytać ludzi o to, czy definitywnie zaznaczają odpowiedź A, B, C czy D.

Zdjęcie, jak głosi dodany przez Huberta Urbańskiego podpis, zostało wykonane w 1989 roku (teleturniej “Milionerzy” wystartował w 1999 roku). Ujęcie wykonano na Starym Mieście w Warszawie. W opisie prezenter wyjaśnił, że sam niekoniecznie pamięta okoliczności, w których doszło do pstryknięcia pamiątkowej fotki.

W pogrzebie Krzysztofa Krawczyka uczestniczyła jego wnuczkaW pogrzebie Krzysztofa Krawczyka uczestniczyła jego wnuczkaCzytaj dalej

Na fotografii Hubert Urbański ma zaledwie 23 lata. Dziennikarz pozuje sam, uśmiechając się subtelnie do obiektywu; w tle widać charakterystyczne dla Starego Miasta budynki. Uwagę fanów skradł przede wszystkim jeden szczegół - chodzi o włosy prowadzącego “Milionerów”.

Na zdjęciu uwieczniono, jak wyglądała jego fryzura przed laty. Hubert Urbański mógł pochwalić się podobnie ostrzyżonymi, lecz intensywnie ciemnymi włosami. W sekcji komentarzy pojawiły się liczne, nawiązujące do tej kwestii wzmianki i pytania. Jeden z internautów zapytał, czy Urbański pamięta, ile jego fryzurze zajął naturalny proces niknięcia koloru. Dziennikarz postanowił odpowiedzieć - okazuje się, że pierwsze siwe włosy pojawiły się na głowie Huberta Urbańskiego już w wielu nieco ponad 20 lat.

-Już miałem pojedyncze siwe… - wzdycha w odpowiedzi prezenter.

Wspomnień czar

To nie pierwszy raz, gdy Hubertowi Urbańskiemu zebrało się na łamach mediów społecznościowych na wspominki. Na początku września 2020 roku prowadzony przez prezentera teleturniej obchodził 21. urodziny. Z tej okazji dziennikarz pokazał fanom zdjęcie sprzed lat, które prawdopodobnie pochodzi z wczesnego etapu produkcji “Milionerów”. Przy okazji podziękował fanom za chętne oglądanie przed telewizorami.

- Wczoraj minęło dokładnie 21 lat od pierwszej emisji #milionerzy w @tvn.pl - oczko! Dziękuję @jakevisiontvproduction i wszystkim, którzy nam towarzyszyli przez ten wspaniały czas - czytamy w social mediach prezentera.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł