Hubert Urbański Żródło: TRICOLORS/East News

Hubert Urbański zamieścił zdjęcie na drzewie w niecodziennej stylizacji. Fani są zaskoczeni

27 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na widok najnowszej publikacji Huberta Urbańskiego niektórym fanom aż włos zjeżył się na karku. Wszystko z powodu miejsca, w jakim dał sfotografować się prowadzący teleturniej „Milionerzy”. Uwagę internautów przykuła również metamorfoza dziennikarza - Hubert Urbański postanowił diametralnie zmienić uczesanie.

  • Hubert Urbański zaskoczył fanów najnowszą publikacją
  • Pozujący na drzewie prezenter pokazał internautom nową odsłonę samego siebie
  • Niedawno uraczył fanów archiwalną fotografią z lat młodości

Hubert Urbański od ponad 20 lat podbija serca telewidzów dzięki przewodzeniu jednemu z najpopularniejszych teleturniejów „Milionerzy”. Dziennikarz od dawna (choć nie od 2 dekad) prowadzi również konto na Instagramie. Ostatnia z jego wrzutek sprawiła, że niektórych internauci poczuli się nieswojo - powodem tego jest miejsce, w jakim znalazł się na potrzeby ujęcia Hubert Urbański.

Hubert Urbański pozuje na wysokościach. Pokazał fanom nowy look

W poniedziałek 26 kwietnia Hubert Urbański zaskoczył internautów niecodziennym ujęciem. Prezenter, który zwykle daje fotografować się na ulicach miast i studiu „Milionerów” tym razem postanowił wznieść się wyżej.

Jak mogli na własne oczy przekonać się obserwatorzy social mediów Huberta Urbańskiego, dziennikarz najwyraźniej lubi się wspinać. Na potrzeby najnowszej publikacji prezenter pozował w koronie pozbawionego liści drzewa. Niektórzy fani na ten widok aż wstrzymali dech - jak czytamy w komentarzach, obawiano się, że wspinaczka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem.

- Tylko żeby Pan nie spadł- napisała jedna z internautek, dodając emotikonę małpki zakrywającej oczy.

Adriana Kalska upodobniła się do Ani Przybylskiej. Fani dopytują o film o zmarłej aktorceAdriana Kalska upodobniła się do Ani Przybylskiej. Fani dopytują o film o zmarłej aktorceCzytaj dalej

Czujni komentujący zwrócili również uwagę na pewien widoczny na zdjęciu detal. Chodzi o fryzurę prezentera, a raczej jej brak. Hubert Urbański postanowił pozbyć się uczesania, goląc głowę na łyso. Fani zastanawiają się, co skłoniło gwiazdora TVN do podjęcia takiej decyzji.

Nasza redakcja postanowiła zadać Hubertowi Urbańskiemu to pytanie. Dopytywaliśmy, czy zmiana wizerunku nie jest może charakteryzacją związaną z udziałem w nowym zawodowym projekcie. Prezenter niestety nie wyjawił rąbka tajemnicy, pozostając przy braku komentarza na ten temat.

-Proszę pani, nie mam nic do powiedzenia - powiedział nam Hubert Urbański.

Stare dobre czasy

Niedawno na Instagramie Huberta Urbańskiego pojawiło się archiwalne zdjęcie prezentera sprzed lat. Dzięki temu fani mogli przekonać się, jak dziennikarz wyglądał u schyłku lat 80. ubiegłego wieku.

Jak podpisał publikację Hubert Urbański, zdjęcie wykonano w 1989 roku. Przyszły prowadzący teleturniej „Milionerzy” przechadzał się wówczas po Starym Mieście w Warszawie. Fanom od razu rzuciła się w oczy uwieczniona na fotografii bujna, czarna fryzura prezentera.

-Trochę jak Edward Norton- podzielił się spostrzeżeniem jeden z komentujących.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł