Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Huczy o ślubie Roksany Węgiel i Kevina! Jest i dowód. Zdjęcie z prywatnego przyjęcia namieszało w sieci
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 19.01.2024 15:01

Huczy o ślubie Roksany Węgiel i Kevina! Jest i dowód. Zdjęcie z prywatnego przyjęcia namieszało w sieci

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?
Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Roksana Węgiel to zaledwie 19-letnia wokalistka, która już króluje na polskiej scenie muzycznej. Bardzo głośno jest o jej związku ze sporo starszym Kevinem Mglejem, z którym jest zaręczona. Fani zaczynają spekulować, czy doszło już do ślubu. Jest i dowód.

Kariera Roksany Węgiel

Roksana Węgiel urodziła się w 2005 roku. Jej kariera zaczęła się od momentu, gdy w programie “The Voice Kids” zaśpiewała utwór Beyonce “Halo” oczarowując tym samym jurorów i publiczność. Zwyciężyła program, będąc w drużynie Edyty Górniak. W 2018 roku pojechała na Eurowizję Junior z utworem  “Anyone I Want To Be” i ten konkurs również wygrała. Była to historyczna chwila, ponieważ została pierwszą Polką w historii, która wygrała Eurowizję. 

Zaledwie rok później pojawiła się debiutancka płyta młodej artystki. Znalazły się tam takie piosenki jak: “Żyj”, “Lay Low” czy "Dobrze jest, jak jest". Po tym wydarzeniu ruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową. Odebrała nagrodę “Bestseller Empiku”. W 2019 roku otrzymała także wyróżnienie MTV Ema dla Najlepszego Polskiego Wykonawcy. 

Narzeczony Roxie Węgiel zmienił się nie do poznania! Kevin Mglej zrobi wszystko dla młodszej ukochanej Odważnie! 18-letnia Roxie w bieliźnie z diamentami! To wcale nie Photoshop. Nie pozostawiła wiele dla wyobraźni

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

W lipcu ubiegłego roku Roksana Węgiel i Kevin Mglej wybrali się w podróż po Hiszpanii. Początkujący muzyk zamieścił wtedy kilka zdjęć z wakacji, wykonanych w różnych momentach. Na pierwszych dwóch fotografiach nazwał Roxie narzeczoną, ale na następnych już żoną. 

1. To ja szczęśliwy jak nigdy, cóż wakacje to moment dobry na refleksje, mam wspaniałego syna, cudowną narzeczoną, prace, którą kocham i w zasadzie nic więcej mi nie potrzeba. Bycie szczęśliwym nie cieszy się zbyt wielką popularnością, ale może chociaż jedną osobę zarażę uśmiechem. 

2. Roksana mówi „weź jakieś pozy zrób”. No więc to wszystko, na co było mnie stać hehe 

3. Z Żonką

 4. Z Żonką w podróży – pisał Mglej. 

Fani spekulowali, że para mogła wziąć ślub w Marbelli. 

Dodatkowe emocje wzbudziła sytuacja, kiedy miesiąc później Kevin wstawił zdjęcie Roksany wysiadającej z samochodu na swoje Instastories. Podpis był podobny do dwóch ostatnich zdjęć w Hiszpanii. 

Żona późno wraca z pracy – napisał.

Obrączka na palcu narzeczonego Roksany Węgiel

19. urodziny Roksana Węgiel spędzała razem z ukochanym w Omanie. Podzieli się wieloma zdjęciami z wyjazdu na swoich mediach społecznościowych. Najwięcej emocji wśród fanów wzbudziła jednak relacja wstawiona przez Roksanę. Kevin Mglej uśmiecha się na niej a na jego palcu widać… obrączkę!

Habibi – napisała na Instastories Roksana. 

To słowo po arabsku oznacza “mój ukochany”. Narzeczeni nie podzieli się szczegółami dotyczącymi ślubu. Nie wiadome jest kiedy dokładnie i gdzie się odbędzie. Roksana podała jedynie informację, że planowany jest na 2024 rok.

Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu, bo dla mnie to jest bez sensu... Kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to "przysięgam" – mówiła Roksana Węgiel w rozmowie z “Radiem RMF FM”.

Myślicie, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej powiedzieli już sobie sakramentalne “TAK”?

Roxie Węgiel i Kevin Mglej, instagram @roxie_wegiel
Roxie Węgiel i Kevin Mglej, instagram @roxie_wegiel
Roxie Węgiel i Kevin Mglej, instagram @roxie_wegiel
Roxie Węgiel i Kevin Mglej, instagram @roxie_wegiel
Roxie Węgiel i Kevin Mglej, instagram @roxie_wegiel
Roxie Węgiel i Kevin Mglej, instagram @roxie_wegiel