Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Ida Nowakowska i Michał Piróg dyskutowali na ulicy. Oboje wyglądali na przejętych
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:30

Ida Nowakowska i Michał Piróg dyskutowali na ulicy. Oboje wyglądali na przejętych

Ida Nowakowska i Michał Piróg - ea sklejka
TRICOLORS/East News

Portal „Pudelek” opublikował zrobione przez paparazzich zdjęcia, na których widać, kłócących się Idę Nowakowską i Michała Piróga. Sytuacja wydarzyła się na jednej z warszawskich ulic, podczas spaceru tancerki z dzieckiem. O co mogło pójść dwójce tancerzy?

  • Paparazzi przyłapali, kłócących się Idę Nowakowską i Michała Piróga

  • Tancerka zawzięcie tłumaczyła coś koledze po fachu

  • Doświadczony tancerz nie wyglądał na zbytnio przejętego

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Michał Piróg w krytycznych słowach wypowiedział się na temat gwiazd programu „You Can Dance”, pracujących w Telewizji Polskiej. Czy o tym mogła toczyć się ich rozmowa?

Ida Nowakowska przyłapana na kłótni z Michałem Pirógiem

Kilka miesięcy temu popularny tancerz stwierdził, że osoby pracujące w TVP, a jednocześnie, biorące udział w programie „You Can Dance” (tj. Ida Nowakowska) „wybrały się na bal reżimowej telewizji” i twierdzą, że jest to jedynie rozrywka.

Co więcej, niedawno Michał Piróg udzielił wywiadu dla „Faktu”, w którym powiedział, że jeżeli ktoś robi tylko rozrywkę, to kojarzy mu się to z artystami, którzy:

- ...w trakcie różnych problematycznych doświadczeń na kartach historii też tylko grali koncerty, tylko malowali obrazy, tylko pisali muzykę i tylko ułatwiali życie... - mówił popularny tancerz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tymczasem paparazzi przyłapali Nowakowską i Piróga na jednej z warszawskich ulic. Na opublikowanych przez portal „Pudelek” zdjęcia widać, jak prezenterka TVP tłumaczy coś swojemu koledze po fachu, mając przy tym wyraźnie zniesmaczoną minę.

O co Ida Nowakowska pokłóciła się z Michałem Pirógiem?

Tak naprawdę nie wiadomo, jaki był powód sprzeczki gwiazdorów, jednak wcześniej przytoczony serwis twierdzi, że mogło chodzić właśnie o wypowiedziane przez tancerza słowa. Warto zaznaczyć, że prezenterka znajdowała się wówczas na spacerze z dzieckiem.

Z kolei Michał Piróg, ubrany w szerokie dresy, gustowne klapki i koszulkę na ramiączkach, trzymał w ręku wachlarz, którym wymachiwał, tłumacząc coś koleżance po fachu. Mimo wszystko wyglądał na zdecydowanie mniej wzruszonego całą sytuacją. Tancerz zdążył wypowiedzieć się o ich wzajemnej relacji.

Zobacz zdjęcia:

piróg i nowakowska kłótnia pudelek
fot. screen z art. „Ida Nowakowska KŁÓCI SIĘ na ulicy z Michałem Pirógiem. O co poszło? (ZDJĘCIA)” pudelek.pl, z dnia 20.07.2021r.
pudelek piróg i nowakowska
fot. screen z art. „Ida Nowakowska KŁÓCI SIĘ na ulicy z Michałem Pirógiem. O co poszło? (ZDJĘCIA)” pudelek.pl, z dnia 20.07.2021r.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]