Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska i Michał Piróg

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska i Michał Piróg dyskutowali na ulicy. Oboje wyglądali na przejętych

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Portal „Pudelek” opublikował zrobione przez paparazzich zdjęcia, na których widać, kłócących się Idę Nowakowską i Michała Piróga. Sytuacja wydarzyła się na jednej z warszawskich ulic, podczas spaceru tancerki z dzieckiem. O co mogło pójść dwójce tancerzy?

  • Paparazzi przyłapali, kłócących się Idę Nowakowską i Michała Piróga

  • Tancerka zawzięcie tłumaczyła coś koledze po fachu

  • Doświadczony tancerz nie wyglądał na zbytnio przejętego

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Michał Piróg w krytycznych słowach wypowiedział się na temat gwiazd programu „You Can Dance”, pracujących w Telewizji Polskiej. Czy o tym mogła toczyć się ich rozmowa?

Ida Nowakowska przyłapana na kłótni z Michałem Pirógiem

Kilka miesięcy temu popularny tancerz stwierdził, że osoby pracujące w TVP, a jednocześnie, biorące udział w programie „You Can Dance” (tj. Ida Nowakowska) „wybrały się na bal reżimowej telewizji” i twierdzą, że jest to jedynie rozrywka.

Co więcej, niedawno Michał Piróg udzielił wywiadu dla „Faktu”, w którym powiedział, że jeżeli ktoś robi tylko rozrywkę, to kojarzy mu się to z artystami, którzy:

- ...w trakcie różnych problematycznych doświadczeń na kartach historii też tylko grali koncerty, tylko malowali obrazy, tylko pisali muzykę i tylko ułatwiali życie... - mówił popularny tancerz.

klaudia halejcio

Klaudia Halejcio narzeka na swój stan po porodzie. "Wczoraj wieczorem byłam pewna, że umieram"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Tymczasem paparazzi przyłapali Nowakowską i Piróga na jednej z warszawskich ulic. Na opublikowanych przez portal „Pudelek” zdjęcia widać, jak prezenterka TVP tłumaczy coś swojemu koledze po fachu, mając przy tym wyraźnie zniesmaczoną minę.

O co Ida Nowakowska pokłóciła się z Michałem Pirógiem?

Tak naprawdę nie wiadomo, jaki był powód sprzeczki gwiazdorów, jednak wcześniej przytoczony serwis twierdzi, że mogło chodzić właśnie o wypowiedziane przez tancerza słowa. Warto zaznaczyć, że prezenterka znajdowała się wówczas na spacerze z dzieckiem.

Z kolei Michał Piróg, ubrany w szerokie dresy, gustowne klapki i koszulkę na ramiączkach, trzymał w ręku wachlarz, którym wymachiwał, tłumacząc coś koleżance po fachu. Mimo wszystko wyglądał na zdecydowanie mniej wzruszonego całą sytuacją. Tancerz zdążył wypowiedzieć się o ich wzajemnej relacji.

Zobacz zdjęcia:

piróg i nowakowska kłótnia pudelek

fot. screen z art. „Ida Nowakowska KŁÓCI SIĘ na ulicy z Michałem Pirógiem. O co poszło? (ZDJĘCIA)” pudelek.pl, z dnia 20.07.2021r.

pudelek piróg i nowakowska

fot. screen z art. „Ida Nowakowska KŁÓCI SIĘ na ulicy z Michałem Pirógiem. O co poszło? (ZDJĘCIA)” pudelek.pl, z dnia 20.07.2021r.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >