Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska i Michał Piróg

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska i Michał Piróg dyskutowali na ulicy. Oboje wyglądali na przejętych

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Portal „Pudelek” opublikował zrobione przez paparazzich zdjęcia, na których widać, kłócących się Idę Nowakowską i Michała Piróga. Sytuacja wydarzyła się na jednej z warszawskich ulic, podczas spaceru tancerki z dzieckiem. O co mogło pójść dwójce tancerzy?

  • Paparazzi przyłapali, kłócących się Idę Nowakowską i Michała Piróga

  • Tancerka zawzięcie tłumaczyła coś koledze po fachu

  • Doświadczony tancerz nie wyglądał na zbytnio przejętego

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Michał Piróg w krytycznych słowach wypowiedział się na temat gwiazd programu „You Can Dance”, pracujących w Telewizji Polskiej. Czy o tym mogła toczyć się ich rozmowa?

Ida Nowakowska przyłapana na kłótni z Michałem Pirógiem

Kilka miesięcy temu popularny tancerz stwierdził, że osoby pracujące w TVP, a jednocześnie, biorące udział w programie „You Can Dance” (tj. Ida Nowakowska) „wybrały się na bal reżimowej telewizji” i twierdzą, że jest to jedynie rozrywka.

Co więcej, niedawno Michał Piróg udzielił wywiadu dla „Faktu”, w którym powiedział, że jeżeli ktoś robi tylko rozrywkę, to kojarzy mu się to z artystami, którzy:

- ...w trakcie różnych problematycznych doświadczeń na kartach historii też tylko grali koncerty, tylko malowali obrazy, tylko pisali muzykę i tylko ułatwiali życie... - mówił popularny tancerz.

klaudia halejcio

Klaudia Halejcio narzeka na swój stan po porodzie. "Wczoraj wieczorem byłam pewna, że umieram"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:



Tymczasem paparazzi przyłapali Nowakowską i Piróga na jednej z warszawskich ulic. Na opublikowanych przez portal „Pudelek” zdjęcia widać, jak prezenterka TVP tłumaczy coś swojemu koledze po fachu, mając przy tym wyraźnie zniesmaczoną minę.

O co Ida Nowakowska pokłóciła się z Michałem Pirógiem?

Tak naprawdę nie wiadomo, jaki był powód sprzeczki gwiazdorów, jednak wcześniej przytoczony serwis twierdzi, że mogło chodzić właśnie o wypowiedziane przez tancerza słowa. Warto zaznaczyć, że prezenterka znajdowała się wówczas na spacerze z dzieckiem.

Z kolei Michał Piróg, ubrany w szerokie dresy, gustowne klapki i koszulkę na ramiączkach, trzymał w ręku wachlarz, którym wymachiwał, tłumacząc coś koleżance po fachu. Mimo wszystko wyglądał na zdecydowanie mniej wzruszonego całą sytuacją. Tancerz zdążył wypowiedzieć się o ich wzajemnej relacji.

Zobacz zdjęcia:

piróg i nowakowska kłótnia pudelek

fot. screen z art. „Ida Nowakowska KŁÓCI SIĘ na ulicy z Michałem Pirógiem. O co poszło? (ZDJĘCIA)” pudelek.pl, z dnia 20.07.2021r.

pudelek piróg i nowakowska

fot. screen z art. „Ida Nowakowska KŁÓCI SIĘ na ulicy z Michałem Pirógiem. O co poszło? (ZDJĘCIA)” pudelek.pl, z dnia 20.07.2021r.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl



Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >