Iga Żródło: instagram.com/tvn.7

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poddała się operacji plastycznej. „Mój odwieczny kompleks”

7 Kwiecień 2021 Marta IdzikowskaMarta Idzikowska

Iga Śmiechowicz to jedna najbardziej lubianych przez widzów uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kobieta od początku nastawiona była bardzo pozytywnie do swojego męża i całego ślubnego eksperymentu. Ostatnio zdecydowała się zdradzić pewną tajemnicę, która przez sporą część życia była dla niej bardzo bolesna. Otóż w 2020 poddała się operacji plastycznej, która pomogła jej pokonać gigantyczne kompleksy związane z odstającymi uszami.

  • Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostatnio zareagowała na hejt pod adresem jej wyglądu
  • Postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego ogromnego kompleksu dotyczącego uszu
  • Opowiedziała o operacji plastycznej, która pomogła jej zaakceptować siebie na nowo

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to bardzo wyjątkowy program w ramówce TVN7. Jest rodzajem eksperymentu, w którym kobieta i mężczyzna poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Pobierają się, kompletnie się nie znając, a dobrani zostają przez ekspertów, którzy sprawdzają ich zgodność i podobieństwa na podstawie zadeklarowanych przez nich wartości, upodobań i pasji.

Parą, która rokuje szczególnie dobrze, jest Iga Śmiechowicz i jej mąż Karol. Panna młoda w trakcie wesela miała w sobie dużo energii i szampański nastrój, czym pozytywnie zaskoczyła widzów.

Kobieta potrafi być również poważna. Jakiś czas temu na swoim Instagramie obszernie opisała bardzo przykrą sytuację, a mianowicie hejt, który spadł na nią po emisji programu. Chodziło konkretnie o jej wygląd, pod którego adresem pojawiło się sporo obraźliwych i wulgarnych komentarzy - jak podkreśliła uczestniczka, głównie ze strony kobiet. Iga postanowiła wykorzystać ten moment, aby opowiedzieć o bolesnej tajemnicy, która przez długi czas zatruwała jej życie.

Stanisław Pąk walczy z nowotworem. Rodzina zbiera pieniądze na dalsze leczenie, sytuacja jest dramatycznaStanisław Pąk walczy z nowotworem. Rodzina zbiera pieniądze na dalsze leczenie, sytuacja jest dramatycznaCzytaj dalej

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyznała, z czym borykała się większość życia. Przykre wspomnienia

W programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN” świeżo upieczona panna młoda zdradziła, że jesienią 2020 roku poddała się operacji plastycznej uszu. Już nie ukrywa, że od zawsze były one jej największym kompleksem, którego pozbycie się było bardzo wyzwalającym doświadczeniem.

Ta część ciała zaczęła wadzić jej najbardziej w wieku 13 lat, kiedy proces dojrzewania i burza hormonów dokuczają z ogromną siłą. Iga zauważyła wtedy, że jej wygląd różni się nieco od aparycji koleżanek z klasy.

Na szczęście, jak z ulgą podkreśliła uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, nie miała z tego powodu nieprzyjemności - rówieśnicy nie dokuczali jej ani nie rzucali kąśliwych komentarzy, które mogłyby jeszcze bardziej wpędzić ją w zły nastrój.

Bez względu na opinie innych nastolatków, Iga i tak czuła, że nie chce pokazywać nikomu swoich uszu. Na jej nieszczęście, nigdy nie miała długich i gęstych włosów, którymi mogłaby je zakryć. Tak czy inaczej, nikt z rówieśników, odkąd dostrzegła swój problem, nie widział jej w kucyku czy warkoczu.

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowała się na operację plastyczną. Ból był ogromny

W końcu kobieta podjęła decyzję, która w jej głowie pojawiła się już bardzo dawno - poddała się zabiegowi, który pomoże jej skorygować wygląd. Obiecywała sobie, że nie ważne jak bardzo będzie biedna, i tak znajdzie fundusze na operację.

I tak też się stało! Odłożyła sporą sumę pieniędzy, dzięki której mogła skorzystać z usług dobrze ocenianego chirurga plastycznego w Łodzi. Operacja kosztowała ją 4 tysiące złotych.

Jak wspomina, ból po zabiegu był nie do zniesienia. Na szczęście działanie leków pomogło na tyle, że nieprzyjemne skutki uboczne minęły. Jak podkreśla Iga, w okolicy uszu może pojawić się obrzęk, jednak nie wrócą już one do dawnego stanu, z czego panna młoda bardzo się cieszy.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Zdjęcie tytułowe pochodzi z Instagrama TVN7, gdzie możecie zobaczyć nagranie z Igą.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Następny artykuł