Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Już jutro jej wielkie święto, plotki na temat wieku od lat rozgrzewają sieć
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.05.2023 13:39

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Już jutro jej wielkie święto, plotki na temat wieku od lat rozgrzewają sieć

Małgorzata Rozenek
KAPiF

Małgorzata Rozenek przygotowuje się do świętowania swoich urodzin. Których? No, właśnie! Kwestia wieku prezenterki “Dzień dobry TVN” od dawna nurtuje internautów. Ile tak naprawdę gwiazda ma lat?

Dawna “Perfekcyjna Pani Domu” przykłada uwagę do perfekcyjnej figury, przez co fani nie mogą uwierzyć w to, w jakim jest wieku. Swoją determinacją mogłaby zawstydzić niejedną dwudziestolatkę.

Małgorzata Rozenek zachwyca

Małgorzata Rozenek to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Choć z wykształcenia jest prawniczką, szybko poczuła powołanie do wejścia w świat show-biznesu, który dziś sprawia wrażenie, jakby nie mógł się bez niej obyć.

W sierpniu ubiegłego roku postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń, dołączając do zespołu “Dzień dobry TVN” jako prezenterka i choć jej udział w programie budzi mieszane odczucia fanów, stale udowadnia, że znakomicie odnajduje się w swojej nowej roli.

W środku nocy pojawił się komunikat z programu "Nasz nowy dom". Widzowie: "Co wy wypisujecie?!"

Życie prywatne Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek słynie z niezwykłej otwartości w kwestiach swojego życia prywatnego. Złośliwi śmieją się, że prezenterka dokumentuje niemal każdy moment swojej egzystencji, by następnie dzielić się nim ze swoimi fanami na Instagramie.

Gwiazda świetnie sprawdza się w roli mamy. Z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów: 17-letniego Stanisława i 13-letniego Tadeusza. Już wkrótce świętować będzie natomiast trzecie urodziny małego Henryczka - owocu miłości z Radosławem Majdanem.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Dbałość o formę i nieskazitelny wygląd sprawia, że pytanie o wiek Małgorzaty Rozenek bywa dla fanów prawdziwą zagwozdką. Wielu z nich jest przekonanych, że gwiazda może mieć ok. 35 lat. Jeszcze inni dają jej dużo więcej. Jaka jest prawda?

Choć trudno w to uwierzyć, 1 czerwca 2023 r. prezenterka “Dzień dobry TVN” świętować będzie swoje 45 urodziny. Wydaje się zatem, że jest najlepszym dowodem na stwierdzenie, że wiek to tylko liczba.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek 1.png
fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek 2.png
fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek 3.png
fot. KAPiF