Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internauci nie odpuszczają Lewandowskiej. Nagle do dyskusji o romansie włączyła się Pavlović
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.05.2024 13:30

Internauci nie odpuszczają Lewandowskiej. Nagle do dyskusji o romansie włączyła się Pavlović

Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu pasjonuje się tańcem, a dokładnie bachatą. Jej hobby wzbudza jednak wiele kontrowersji. Internauci posądzili nawet trenerkę o romans. Głos w sprawie zabrała nagle Iwona Pavlović.

Pasja Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska to popularna polska trenerka i bizneswoman. Założyła wiele marek m.in. “Foods by Ann” czy “Phlov”. Prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego, kapitana reprezentacji Polski oraz zawodnika FC Barcelony. Para w związku z karierą sportową piłkarza aktualnie mieszka w słonecznej Hiszpanii. 

Anna świetnie odnajduje się w tamtejszym klimacie i kulturze. Serce trenerki skradł taniec, a dokładnie bachata. Jest to taniec, w którym partnerzy są niezwykle blisko siebie. Wielu internautów skrytykowało Lewandowską i jej hobby. Niedawno zrobiła to nawet… Marianna Schreiber. 

Anna Lewandowska ma bardzo sławnego męża, bardzo szanowanego na cały świat. I zobacz, Anna Lewandowska za każdym razem ociera się o krocze innego chłopa. Tak już wspomniałam i nie zamierzam za to przepraszać. I uważam, że no sorry, nie jest to do końca normalne - powiedziała podczas konferencji CLOUT MMA.

Jakby tego było, fani posadzają również trenerkę o romans. Sprawę postanowiła skomentować Iwona Pavlović

Lewandowscy brylują na gali, a były menadżer wbija szpilę Lewandowska zaskoczyła zdjęciem z noworodkiem. Ruszyła lawina gratulacji

Iwona Pavlović komentuje rzekomy romans Lewandowskiej

Pod najnowszym nagraniem z treningu bachaty Anny Lewandowskiej pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy drążą kwestię rzekomego romansu Lewandowskiej. 

  • Smutne, jak 1. rozmieniasz się na drobne i 2. wystawiasz na pośmiewisko nie tylko siebie, ale Roberta, dzięki któremu zawdzięczasz wszystko.
  • Współczuję takiej żony.
  • Trzymaj się tam Robert - pisali fani. 

Sprawę i spekulacje na temat domniemanych relacji trenerki z jej instruktorem skomentowała Iwona Pavlović, była tancerka, a obecnie sędzia międzynarodowy i jurorka w programie “Taniec z gwiazdami”. Jej zdaniem żona Roberta spełnia cel, który ma taniec

To jest cudowne, bo to znaczy, że to jest jej pasja. Bo kiedy jest pasja, to tak taniec powinien wyglądać - powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Pavlović o romansie w tańcu

Iwona Pavlović w rozmowie z “Plejadą” wypowiedziała się również na temat zjawiska hejtu. Dla niej jest to niezrozumiała sytuacja, w której ludzie zachowują się w taki sposób. 

Nie wiem, czy to jest spowodowane zazdrością, bo tak naprawdę mówiąc szczerze, nie wiem, czym jest hejt spowodowany. To już psycholodzy powinni się wypowiadać.

W dalszej części wypowiedzi jurorka “Tańca z gwiazdami” odniosła się do kwestii zmiany partnera w tańcu. Jej zdaniem takie modyfikacje są wręcz zalecane. W ten sposób polepsza się nabyte umiejętności. Z kolei kwestia romansu jej zdaniem jest kompletnie wyolbrzymiona przez media. 

Miałam przyjemność tańczyć z wieloma różnymi partnerami i zawodowo, i prywatnie, i amatorsko i wydaje mi się, że jest to najnormalniejsze w świecie. Kiedy się uczymy, często tak jest, że mamy jednego stałego trenera, a potem jak jest okazja, tańczy się tak naprawdę z różnymi trenerami i tancerzami, żeby po prostu sprawiać sobie przyjemność - mówiła. 

Pavlović powróciła wspomnieniami do swojego tańca z Rafałem Maserakiem w “TzG”, po którym również pojawiły się plotki, iż ich relacja wybiega poza program.

Kiedy zatańczyłam z Rafałem Maserakiem, też nas podejrzewano o romans, czyli rola tańca jest wtedy spełniona. Jeżeli tak to wygląda, że ludzie się zachwycają i czują jakieś emocje, to jest dobrze. O to chodzi w tańcu - opowiadała. 

Sędzia na koniec wyznała, że bardzo się cieszy, że Anna Lewandowska odnajduje radość w tańcu, który stał się jej pasją:

Ja po prostu kibicuję jej, biję brawo i niech tańczy, niech się rozwija! Nie zważaj Aniu na to, co piszą. Rób to, co ty uważasz za stosowne i za piękne.

Myślicie, że Ania Lewandowska doceni słowa “Czarnej Mamby”?

Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska, fot. KAPiF