Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iwona Pavlović stanowczo do Pauliny Smaszcz. "Odpuść"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.10.2022 08:22

Iwona Pavlović stanowczo do Pauliny Smaszcz. "Odpuść"

Iwona Pavlolić o Paulinie Smaszcz EA
fot. TRICOLORS/East News

Świat polskiego show-biznesu w dalszym ciągu skupia się na związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Oficjalne potwierdzenie ich relacji sprawiło, że Paulina Smaszcz kilkukrotnie zabierała głos na ten temat. Jej reakcję skomentowała sama Iwona Pavlović.

Zaledwie kilka dni temu oficjalnie potwierdzono związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ich relacja wzbudziła szereg emocji, szczególnie u Pauliny Smaszcz, która regularnie i publicznie wypowiada się o związku byłego już męża. Tym razem do jej słów odniosła się Iwona Pavlović, która jasno powiedziała, co o tym myśli.

Iwona Pavlović zwróciła się do Pauliny Smaszcz

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni jest oficjalne potwierdzenie związku przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. O ich romansie spekulowano już wiele miesięcy temu, jednak do dnia 40. urodzin Kasi para milczała. Dopiero podczas świętowania okrągłych urodzin Kasi, zakochani zdecydowali się przekazać światu radosne nowiny.

Wspólne zdjęcie Kasi i Maciej skomentowała wówczas Paulina Smaszcz, która nie omieszkała przemycić kilka informacji z życia prywatnego, by niedługo później opublikować kilka postów oraz udzielić wywiadu o byłym mężu.

O komentarz w sprawie poproszono również jurorkę programu "Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović udzieliła wywiadu, w którym skwitowała zarówno zachowanie Kasi jak i Pauliny. Warto również wspomnieć, że miłość Kasi Cichopek i jej byłego męża, Marcina Hakiela rodziła się na oczach Iwony, która oceniała ich wspólne występy w 2. edycji programu.

Ja daję dużą wolność wypowiedzi każdemu, i każdy może mówić na swój temat co chce, jak chce i kiedy chce. Chociaż uważam, że każdy ma jakieś swoje własne granice. Co jest granicą u Kasi? Nie wiem. Myślę, że niektórzy mogą to uznać za taką przesadę w epatowaniu tym, gdzie jestem, z kim jestem, ale jak powiedziałam - to jest jej sprawa, jej wybory i później konsekwencje tej wypowiedzi również są jej. Trudno wyjawiła Iwona Pavlović w rozmowie z Jastrząb Post.

Iwona Pavlović zaapelowała do Pauliny Smaszcz

Tancerka Iwona Pavlović nie kryła swojego zaskoczenia związanego z reagowaniem Pauliny na nowy związek byłego męża. Dla porównania opowiedziała o swoim rozstaniu z mężem. Podkreśliła, że w dalszym ciągu się szanują i pozostają w dobrych relacjach.

Jestem zaskoczona, bo oni dość dawno się rozwiedliRóżnie się ludzie rozstają i ja również miałam rozstanie ze swoim mężem, ale do dzisiaj jesteśmy w naprawdę pozytywnych i dobrych relacjach. Nawzajem się bardzo szanujemy i chyba to jest najważniejsze. Poza tym ja jestem szczęśliwa i on jest szczęśliwy, więc takie opowieści po latach chyba nie mają sensu i są niepotrzebne — dodała Iwona.

To jednak nie koniec rozmowy, bowiem Iwona na końcu bezpośrednio zwróciła się do Pauliny Smaszcz. Poleciła jej zająć się własnym życiem i odpuścić. Podkreśliła, że osoby szczęśliwe nie wracają do przeszłości.

Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa skwitowała.

Zobacz zdjęcia:

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce. "To trudna i odpowiedzialna sprawa"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: jastrzabpost.pl