Swiatgwiazd.pl
Paulina Smaszcz, pokaz kolekcji Marty Banaszek, fot. TRICOLORS/East News, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek

fot. TRICOLORS/East News, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Paulina Smaszcz nie odpuszcza, atakuje Cichopek i byłego męża. Jedno zdanie brzmi jak ostrzeżenie

11 Października 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Paulina Smaszcz skomentowała post Katarzyny Cichopek, w którym ogłosiła związek z jej byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim. Słowa kobiety odbiły się szerokim echem w mediach i oburzyły wielu. Paulina jednak nie odpuszcza. Udzieliła kolejnego obszernego wywiadu, skupiającego się na eks mężu oraz jego obecnej partnerce.

O związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego spekulowano już wiele miesięcy temu. Mimo licznych plotek, oficjalne potwierdzenie relacji wywołało niemałą burzę, tym bardziej że głos wielokrotnie zabierała była żona dziennikarza.

Paulina Smaszcz wyjaśniła, dlaczego skomentowała post Kasi Cichopek

W dniu swoich 40. urodzin Kasia Cichopek zamieściła w sieci post. Opublikowała zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim i potwierdziła, że łączy ich miłość. Pod uroczym zdjęciem nie zabrakło wymownego komentarza byłej żony Maćka, Pauliny Smaszcz. Kobieta nie tylko złożyła życzenia Kasi, ale również przemyciła kilka informacji z życia prywatnego.

— Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale — napisała Paulina. Całą wypowiedź zobaczycie TUTAJ.

Słowa te zostały skrytykowane przez internautów, którzy wysnuli wniosek, jakoby Paulina miała nie pogodzić się z rozwodem z Maćkiem. Kobieta udzieliła więc wywiadu, w którym wyjaśniła, dlaczego zdobyła się na powyższy komentarz.

Uważam, że kobieta kobiecie winna jest szczerość. Zanim zwiążemy się z partnerem dobrze jest przyjrzeć się sytuacji z dwóch stron. Doradzam to też kobietom, które przychodzą do mnie po pomoc, chcą się edukować i rozwijać. Jakim był partnerem? Jakim był ojcem? Jak traktuje swoją matkę? [...] Ale warto być na tyle mądrą, żeby porozmawiać z dziećmi, z matką, poznać się z byłą partnerką. Zwłaszcza jeśli te relacje są dobre — powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z Dominiką Frydrych, dziennikarką Wirtualnej Polski.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

"Pytanie na śniadanie": Jest decyzja ws. dalszej współpracy Cichopek i Kurzajewskiego. Czy będą występować razem?

CZYTAJ DALEJ

Paulina Smaszcz wyjawiła kolejne fakty z życia byłego męża

Była żona Macieja Kurzajewskiego w rozmowie z Wirtualną Polską podzieliła się kolejnymi przemyśleniami. Wyznała, że uważa, iż w życiu można mieć kilku partnerów, jednak nie wolno przy tym zapominać o lojalności wobec własnych dzieci.

Uważam, że każdy w swoim życiu może mieć wielu partnerów i wiele partnerek, ponieważ każdy zasługuje na miłość i szczęście. Ale jest jedna najważniejsza rzecz - pracowitość i lojalność wobec dzieci, które się ma. [...] Ta partnerka ma szanować nasze dzieci i naszą przeszłość, bo razem spędziliśmy 23 lata i mamy wspaniałe dzieci. Tylko tego oczekuję — powiedziała Paulina Smaszcz.

Dodała, że pogodziła się z rozstaniem w Maciejem i świadomie zakończyła małżeństwo. Nie omieszkała również wypomnieć o wprowadzeniu przez byłego męża mediów w błąd. Paulina wyraziła nadzieję, że nie będzie musiała mówić o tym w sądzie.

Maciek wie, że jest lista tematów, którymi to on wprowadził opinię publiczną w błąd. I naprawdę mam nadzieję, że nie będę zmuszona w sądzie wymienić tych wszystkich tematów i ich omawiać. Mam nadzieję, że do tego nie doprowadzi, bo niestety zniszczy swoją karierę, a szkoda, bo jest bardzo utalentowany — skwitowała.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?

  2. Czy neo angin działa antyseptycznie i łagodzi bó gardła?

  3. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Miley Cyrus, Gala LACMA Art Film w Los Angeles, fot. Jen Lowery / SplashNews.com/East News, Malgorzata Foremniak, Premiera filmu Sonata, fot. Pawel Wodzynski/East News, Beyonce, Gala MET 2016, fot. Splash News/EAST NEWS

Gwiazdy, które zmagały się z depresją. Numer 3 jest teraz na ustach całej Polski, przykre wyznanie

10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Choroby i zaburzenia dotykają ludzi ze wszystkich branż. Z różnego rodzaju problemami borykają się również celebryci, którzy często otwierają się na tematy zaburzeń i chorób psychicznych, aby szczerzyć świadomość oraz sprzeciwić się stygmatyzowaniu osób dotkniętych problemem. Oto lista znanych gwiazd, którym przyszło zmierzyć się z depresją.

Zobacz galerię >

Co wiesz o związkach polskich gwiazd? Test wiedzy na temat znanych małżeństw

Pytanie 1 z 7

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski tworzą jedno z najdłuższych małżeństw polskiego show-biznesu. Ile czasu trwa ich związek?

Źródło: kobieta.wp.pl

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Blanka Lipińska, premiera filmu "365 dni", fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Czytaj więcej >
Ewa Drzyzga, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Urządziła sobie przytulne gniazdko, do pracy dojeżdża 300 km

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska, Ramówka jesienna TVN Style 2014, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Dorota Szelągowska o wierze i rozwodzie kościelnym. "Wolę nie być katoliczką, niż być hipokrytką"

Czytaj więcej >
Dominika Gwit, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Dominika Gwit zabrała synka na pierwszy spacer. Dumnie pozuje obok wózka za kilka tysięcy

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Czy zdążą przed ślubem? Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają jeszcze jeden, poważny cel

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Był gwiazdą programu "Europa da się lubić". Jak dziś żyje Paolo Cozza?

Czytaj więcej >