Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz nie odpuszcza, atakuje Cichopek i byłego męża. Jedno zdanie brzmi jak ostrzeżenie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.10.2022 10:17

Paulina Smaszcz nie odpuszcza, atakuje Cichopek i byłego męża. Jedno zdanie brzmi jak ostrzeżenie

Paulina Smaszcz EA
fot. TRICOLORS/East News, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Paulina Smaszcz skomentowała post Katarzyny Cichopek, w którym ogłosiła związek z jej byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim. Słowa kobiety odbiły się szerokim echem w mediach i oburzyły wielu. Paulina jednak nie odpuszcza. Udzieliła kolejnego obszernego wywiadu, skupiającego się na eks mężu oraz jego obecnej partnerce.

O związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego spekulowano już wiele miesięcy temu. Mimo licznych plotek, oficjalne potwierdzenie relacji wywołało niemałą burzę, tym bardziej że głos wielokrotnie zabierała była żona dziennikarza.

Paulina Smaszcz wyjaśniła, dlaczego skomentowała post Kasi Cichopek

W dniu swoich 40. urodzin Kasia Cichopek zamieściła w sieci post. Opublikowała zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim i potwierdziła, że łączy ich miłość. Pod uroczym zdjęciem nie zabrakło wymownego komentarza byłej żony Maćka, Pauliny Smaszcz. Kobieta nie tylko złożyła życzenia Kasi, ale również przemyciła kilka informacji z życia prywatnego.

— Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale — napisała Paulina. Całą wypowiedź zobaczycie TUTAJ.

Słowa te zostały skrytykowane przez internautów, którzy wysnuli wniosek, jakoby Paulina miała nie pogodzić się z rozwodem z Maćkiem. Kobieta udzieliła więc wywiadu, w którym wyjaśniła, dlaczego zdobyła się na powyższy komentarz.

Uważam, że kobieta kobiecie winna jest szczerość. Zanim zwiążemy się z partnerem dobrze jest przyjrzeć się sytuacji z dwóch stron. Doradzam to też kobietom, które przychodzą do mnie po pomoc, chcą się edukować i rozwijać. Jakim był partnerem? Jakim był ojcem? Jak traktuje swoją matkę? [...] Ale warto być na tyle mądrą, żeby porozmawiać z dziećmi, z matką, poznać się z byłą partnerką. Zwłaszcza jeśli te relacje są dobre — powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z Dominiką Frydrych, dziennikarką Wirtualnej Polski.

Paulina Smaszcz wyjawiła kolejne fakty z życia byłego męża

Była żona Macieja Kurzajewskiego w rozmowie z Wirtualną Polską podzieliła się kolejnymi przemyśleniami. Wyznała, że uważa, iż w życiu można mieć kilku partnerów, jednak nie wolno przy tym zapominać o lojalności wobec własnych dzieci.

Uważam, że każdy w swoim życiu może mieć wielu partnerów i wiele partnerek, ponieważ każdy zasługuje na miłość i szczęście. Ale jest jedna najważniejsza rzecz - pracowitość i lojalność wobec dzieci, które się ma. [...] Ta partnerka ma szanować nasze dzieci i naszą przeszłość, bo razem spędziliśmy 23 lata i mamy wspaniałe dzieci. Tylko tego oczekuję — powiedziała Paulina Smaszcz.

Dodała, że pogodziła się z rozstaniem w Maciejem i świadomie zakończyła małżeństwo. Nie omieszkała również wypomnieć o wprowadzeniu przez byłego męża mediów w błąd. Paulina wyraziła nadzieję, że nie będzie musiała mówić o tym w sądzie.

Maciek wie, że jest lista tematów, którymi to on wprowadził opinię publiczną w błąd. I naprawdę mam nadzieję, że nie będę zmuszona w sądzie wymienić tych wszystkich tematów i ich omawiać. Mam nadzieję, że do tego nie doprowadzi, bo niestety zniszczy swoją karierę, a szkoda, bo jest bardzo utalentowany — skwitowała.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: kobieta.wp.pl