Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz wyznała, jak czuje się po rozwodzie. Wbiła szpilę byłemu partnerowi
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.10.2022 11:44

Paulina Smaszcz wyznała, jak czuje się po rozwodzie. Wbiła szpilę byłemu partnerowi

Paulina Smaszcz EA
fot. TRICOLORS/East News, instagram.com/katarzynacichopek

Paulina Smaszcz swoimi komentarzami i oświadczeniami wywołała niemałe zamieszanie wokół swojej osoby. Słowa kobiety niezmiennie odnoszą się do byłego małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim oraz jego obecnej relacji z Kasią Cichopek. Tym razem wyznała, jak czuje się po rozwodzie.

Oficjalne potwierdzenie przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego swojego związku odbiło się szerokim echem w mediach. Mimo iż wiele osób spodziewało się takiego obrotu spraw, ich wyznanie wciąż zaskakuje i sprawia, że coraz więcej ludzi zaczyna zabierać głos.

Paulina Smaszcz o relacji byłego męża z Kasią Cichopek

Paulina Smaszcz obecnie spełnia się w roli coacha. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty dla kobiet, dając im motywację do działania. Swoją osobą udowadnia, że warto stawiać na rozwój osobisty, spełniać marzenia oraz realizować się w życiu zawodowym.

Kiedy oficjalnie na jaw wyszedł związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, byłego męża Smaszcz, kobieta nie omieszkała odnieść się do sprawy. Pod wspólnym zdjęciem zakochanych złożyła aktorce życzenia, a także przemyciła nieco faktów z życia prywatnego.

— Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale — napisała.

Niedługo później na Instagramie Pauliny pojawiły się kolejne posty związane z byłym mężem, który ostatecznie również przerwał milczenie. Sprawa nabrała tempa i od minionej niedzieli niewątpliwie jest to najgorętszy temat w mediach plotkarskich.

Paulina Smaszcz wyjawiła, jak czuje się po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim

Wielu internautów odniosło się do słów Pauliny. Część z nich stwierdziła, że jej słowa są dowodem, iż nie poradziła sobie z rozwodem z Maciejem. To z kolei przełożyło się na negatywny odbiór ogłoszonego przez Paulinę szkolenia dla kobiet, a więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Jedna z internautek postanowiła wprost zapytać Paulinę, jak czuje się po rozwodzie.

Jakiś czas temu czytałam Pani wywiad, w którym mówiła Pani, jaka jest szczęśliwa po rozwodzie. Czy aby na pewno? zapytała.

Odpowiedź nie pozostawiła żadnych złudzeń, bowiem Paulina Smaszcz krótko i wymownie odpowiedziała na pytanie zadane przez widzkę.

Bardzoskwitowała. Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski poznali się w styczniu 1996 roku w Zakopanem. Już we wrześniu tego samego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest dwoje synów: Franciszek i Julian. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani i w 2020 roku doszło do rozwodu.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski EA
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski, Nowy Jork. Prohibicja, fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Kłamałeś przez kilka lat". Kurzajewski pod ostrzałem po ataku na byłą żonę, nie takiej reakcji się spodziewał?

  2. Danuta Stenka wygrała z ciężką chorobą, dzięki mężowi pokonała najgorsze. "Wiedziałam, że nie wyjdę z tego sama"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.