Swiatgwiazd.pl
Beata Kozidrak

East News / TRICOLORS

Jak Beata Kozidrak naprawdę ma na nazwisko? Można się zdziwić

2 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka ma za sobą bardzo intensywny czas letnich koncertów. Ostatnio zajmowała się też promowaniem swojej autobiografii Beata. Gorąca krew. Mało kto wie, ale gwiazda tak naprawdę w urzędach figuruje pod innym nazwiskiem.

Beata Kozidrak to z pewnością idolka wielu fanów muzyki. Piosenkarka ma za sobą ogromne doświadczenie na scenie. W show-biznesie obecna jest od lat. Jej nazwisko jest już marką samą w sobie. Jednak kwestie dotyczące jej nazwiska nie są takie oczywiste. Czyżby Beata nie nazywała się Kozidrak?

Beata. Gorąca krew

Beaty Kozidrak i zespołu BAJM nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół powstał przed laty za inicjatywą 4 założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Nazwa BAJM pochodzi od pierwszych liter imion założycieli.

Beatę Kozidrak i Andrzeja Pietrasa połączyło wiele lat temu prawdziwe uczucie. Para pobrała się w 1979 roku. Małżonkowie doczekali się dwóch córek Katarzyny i Agaty. Niestety w 2016 roku postanowili się rozwieść.

Beata Kozidrak

Fani krytykują Beatę Kozidrak na Instagramie. "Jak tam kac?"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co ciekawe, w swojej autobiografii Beata. Gorąca krew wokalistka opisała wiele intymnych szczegółów ze swojego życia. Wyznała m.in., że w najgorszych chwilach zawsze mogła polegać na swojej córce. Także wtedy, kiedy w jej życiu uczuciowym przestało się układać.

Jak naprawdę ma na nazwisko Beata Kozidrak?

Jak donosi Super Express, Beata po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem w 2016 roku postanowiła pozostać przy jego nazwisku. Wobec tego we wszystkich urzędach i dokumentach figuruje jako Beata Pietras.

- Mało kto przypuszczał, że Kozidrak po rozwodzie postanowiła pozostać przy nazwisku byłego męża, zatem w dowodzie i wszystkich oficjalnych dokumentach nazywa się Pietras. Natomiast w mediach społecznościowych i show biznesie znana jest oczywiście jako Kozidrak. [...] W dokumentach potwierdzających przyznanie jej dotacji w ramach strat w czasie pandemii, opisana była jako Beata Pietras. Zatem wolała uniknąć formalności związanych ze zmianą nazwiska - donosi Super Express.

Cóż, w takiej sytuacji nie można się dziwić. Zmiana nazwiska zawsze wiąże się z załatwianiem sporej ilości formalności, które szczególnie dla tak zajętej gwiazdy mogły być sporym wyzwaniem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji

  • Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób

  • Danuta Holecka została jurorką. W jury też inne zaskakujące nazwiska

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >