Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Britney Spears przyjęła wiadomość o amputacji nogi u jej ojca. Padło ostre wyznanie
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 09.12.2023 09:40

Tak Britney Spears przyjęła wiadomość o amputacji nogi u jej ojca. Padło ostre wyznanie

Britney Spears z ojcem, fot. EastNews/Instagram
Britney Spears z ojcem, fot. EastNews/Instagram

Jamie Spears ma amputowaną nogę. Operacja była konieczna. Jak na wieści o poważnych problemach zdrowotnych ojca zareagowała Britney Spears, która po zakończeniu 13-letniej kurateli wytoczyła mu proces?

Ile trwała kuratela Britney Spears?

Choć na całym świecie znana była jako "księżniczka popu", a jej utwory skandowano przez tysiące fanów, życie osobiste Britney Spears nie było usłane różami. O ciężkich doświadczeniach opowiedziała w książce "Kobieta, którą jestem". Poruszyła w niej wiele wątków dotyczących prywatności i miłosnych relacji m.in.: z Justinem Timberlakiem.

Przez wiele lat na pierwszych stronach gazet opisywano jednak jej trudną relację z rodzicami. Ojciec Britney Spears przez ponad dekadę miał pełną kontrolę nad jej sprawami osobistymi, medycznymi oraz finansowym. Konflikt między spokrewnionymi zakończył się sprawą w sądzie.

W 2021 roku spór zakończył się usunięciem Jamiego Spearsa z roli "opiekuna" piosenkarki. Relacje między rodziną nigdy nie wróciły do normy, choć Britney Spears nie tak dawno postanowiła przebaczyć swojej matce.

Doda spotkała się z Britney Spears. Wręczyła jej prezent i wykonała gest, którego księżniczka popu nie cierpi Justin Timberlake reaguje na zwierzenia Britney Spears o aborcji. To pokazuje, jak bardzo stchórzył

Britney Spears pogodziła się z matką

Więzi matki z córką od lat były chłodne ze względu na utrzymywanie kobiety przez piosenkarkę. Według "Daily Mail" kobieta nie była w stanie zapewnić sobie stabilności finansowej, co prowadziło do licznych konfliktów, a nawet spotkań w sądzie.

Ostatecznie pod koniec maja 2023 roku pojawiła się nić porozumienia między paniami, gdy matka Britney Spears odwiedziła ją po latach w domu. O radosnym spotkaniu gwiazda powiadomiła w mediach społecznościowych.

Moja słodka mama pojawiła się wczoraj pod moimi drzwiami po trzech latach... to już tyle czasu minęło... z rodziną zawsze są rzeczy, które trzeba rozwiązać... ale czas leczy wszystkie rany!!! […] czuję się tak błogosławiona, że udało nam się spróbować wszystko naprawić!!! Tak bardzo Cię kocham.

Niestety sytuacja z matką nie jest jedynym zmartwieniem Britney Spears. Zagraniczne media informują o ogromnej tragedii jej ojca.

Ojciec Britney Spears ma amputowaną nogę

Po utracie opieki nad piosenkarką Jamie Spears rzadko pojawiał się na łamach portali plotkarskich. Teraz jednak zagraniczne media zawiadamiają o poważnych kłopotach zdrowotnych mężczyzny.

Ojciec Britney Spears niedawno przechodził operację wymiany stawu kolanowego, która zakończyła się infekcją w nodze. Według doniesień portalu "Page Six" lekarze przeprowadzili wiele zabiegów w celu ratowania mężczyzny, jednak byli zmuszeni do ostateczności.

W październiku 2023 roku amputowano nogę ojcu piosenkarki. Jak na tę wiadomość zareagowała Britney?

Reakcja Britney Spears na problemy zdrowotne ojca

Mimo że Britney Spears niedawno zamieściła na Instagramie stare rodzinne zdjęcie, na którym jest jej ojciec, to osoby z otoczenia, do których dotarł dziennik Daily Mail, zapewniają, że nie ma szans, by wokalistka pogodziła się z ojcem.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych stwierdziła, że ​​Jamie skrzywdził Britney „w niewyobrażalny sposób”, gdy “zamknął ją w złotej klatce na 13 lat”. Artystka na wiadomość o problemach zdrowotnych ojca zareagowała niewzruszona. Z ust informatora padło przerażające wyznanie.

Nie ma szans, aby Britney kiedykolwiek pogodziła się z tatą. Zranił ją w niewyobrażalny sposób i niezależnie od tego, co stanie się z jego zdrowiem, ona nigdy mu niczego nie wybaczy, nieważne czy za życia, czy po śmierci – mówi informator dailymail.co.uk.

Britney Spears z ojcem, fot. Instagram

Proces sądowy Britney Spears z ojcem

Britney nigdy nie wybaczy Jamiemu, niezależnie od jego obecnych problemów zdrowotnych. Jej walka prawna z nim toczy się zgodnie z planem. 

Piosenkarka w swoich ostatnich wspomnieniach przedstawiła ojcu zarzuty znęcania się nad cią. Britney czuje, że ojciec ją wykorzystał i przez lata ukradł jej miliony, na które pracowała przymuszana do występów w Las Vegas. 

Prawnik Britney odrzucił wniosek Jamiego o pokrycie kosztów prawnych przez Britney. W dokumentach sądowych ojciec Britney określony jest jako „uzależniony od alkoholu i hazardu”.

Britney Spears, fot. EastNews
Britney Spears, fot. EastNews
Britney Spears
Britney Spears, fot. EastNews
Britney Spears
Britney Spears, fot. EastNews