Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak wygląda dziś Jola z serialu "Ranczo"? Elżbieta Romanowska zmieniła się nie do poznania
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.06.2022 12:48

Jak wygląda dziś Jola z serialu "Ranczo"? Elżbieta Romanowska zmieniła się nie do poznania

Elżbieta Romanowska
fot. kadr / Ranczo / TVP

Elżbieta Romanowska zyskała popularność i sympatię widzów, wcielając się w rolę Joli w serialu "Ranczo". Udział w produkcji otworzył aktorce drzwi do dalszego rozwoju kariery. Obecnie może pochwalić się pokaźnym gronem fanów oraz stale zwiększającą się listą zawodowych propozycji. Artystka już jutro obchodzi kolejne urodziny.

Kariera Elżbiety Romanowskiej po udziale w serialu "Ranczo" wystrzeliła jak z procy. Gwiazda sprawdziła się w wielu produkcjach jak i w roli prezenterki telewizyjnej. Jak na przełomie lat zmieniła się aktorka?

Kariera Elżbiety Romanowskiej. "Ranczo" było przełomowe

Elżbieta Romanowska urodziła się 4 czerwca 1983 w Głogowie. Ukończyła Wydział Aktorski we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła od grania w musicalach. Początkowo związana była z gdyńskim teatrem muzycznym, by następnie grać we wrocławskim Teatrze Współczesnym.

Niemniej jednak największą popularność zapewniła aktorce rola Joli w serialu "Ranczo". Gwiazda związała się z produkcją w 2008 roku i grała Jolę przez blisko 8 lat. Wówczas stała się jedną z najpopularniejszych aktorek, którą mogliśmy zobaczyć także w licznych programach telewizyjnych, m.in "Jak oni śpiewają" czy "Taniec z Gwiazdami". W późniejszych latach wietnie poradziła sobie również jako prowadząca "Anything Goes. Ale jazda!" i "Fort Boyard".

Elżbieta Romanowska niezwykle chroni swoje życie prywatne, dlatego na próżno szukać informacji dotyczących męża czy rodziny gwiazdy.

Jak zmieniła się Elżbieta Romanowska?

Rola Joli w serialu "Ranczo" została odebrana niezwykle pozytywnie. Widzowie ochoczo śledzili dalszy rozwój akcji w serialu. Na łamach produkcji dało się zauważyć ogromną zmianę aktorki. Początkowo Jola prezentowała się w bujnej grzywce i staromodnych okularach, natomiast w 7. sezonie nastąpiła absolutna metamorfoza Joli. Nowy wizerunek oraz postawienie na rozwój kariery muzycznej został doceniony przez widzów. Zmieniła się także sama aktorka.

Po zakończeniu serialu "Ranczo" Elżbieta otrzymała rolę w takich produkcjach jak  "BrzydUla", "Barwy Szczęścia", "Ratownicy", "Baby są jakieś inne", "Dzień kobiet", czy "W rytmie serca".

Ela Romanowska
Ela Romanowska, fot. instagram.com/elaromanowska
Ela Romanowska
Ela Romanowska, fot. instagram.com/elaromanowska
Elżbieta Romanowska
fot. instagram.com/elaromanowska/
Elżbieta Romanowska
fot. instagram.com/elaromanowska/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Może zaskakiwać, jak dużo razy rozwodziła się Katarzyna Dowbor. Mało kto pamięta, jej wszystkich mężów

  2. „Rodzinka.pl". Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat!

  3. 14-letnia Viki Gabor pochwaliła się nowym zdjęciem. Nie do wiary, jak bardzo się zmieniła

Zapraszamy na naszego Instagrama