Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci
Michał Fitz
Michał Fitz 24.09.2021 02:00

Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Romanowska
Instagram.com/elaromanowska

Ela Romanowska i jej kariera rozkręcają się w najlepsze. Po kilku dobrze przyjętych rolach, na przykład w serialu Ranczo, aktorka sprawdzi się teraz roli prezenterki w show Fort Boyard transmitowanym na Viaplay. Niestety, z coraz większą popularnością przychodzi też hejt.

Romanowska wspomniała o nim w rozmowie z serwisem Plejada. Wyznała też, w jaki sposób chce z nim walczyć.

Ela Romanowska o hejcie w branży

Aktorka stwierdziła, że w dzisiejszych czasach z hejtem musi mierzyć się każda, popularna osoba. Nie ma przy tym znaczenia to, czy jest ona chuda, gruba, wysoka czy niska. Niezależnie od wyglądu i charakteru, zawsze znajdzie się grupa ludzi, której coś w danym człowieku nie będzie pasowało.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Romanowska wyjawiła jednak, że stara się tym nie przejmować. Nie chce otaczać się negatywną energią, a opinii ludzi jej nieżyczliwych po prostu nie bierze pod uwagę.

Ela Romanowska o sposobie na hejt

Aktorka ma więc dwa sposoby na hejt. Jeśli dotyczy on jej samej, to zwyczajnie się nim nie przejmuje i ignoruje nieprzychylne komentarze. Co innego jednak gdy hejt dotyka jej rodziny.

Romanowska przyznała, że wówczas nie ma taryfy ulgowej. Jest bowiem świadoma tego, że jako osoba publiczna jest wystawiona na opinie innych ludzi, ale jej rodzina to już sprawa prywatna, której nie należy poruszać.

Aktorka jasno oznajmiła, że w przypadkach, gdy atakowana będzie jej rodzina, a granice zostaną przy tym ewidentnie przekroczone, uda się z taką sprawą do sądu.

- Jeśli ktoś uderza w moją rodzinę, to może się spodziewać, że ta energetyczna, wesoła i bardzo pozytywna dziewczyna zmieni się w ostrą lwicę z bardzo ostrymi pazurami - podsumowała Romanowska. Zobacz post:

5 Best VPNs to dardarkom Vudu Abroad (Outside USA) in 2020

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].