Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda z Dariuszem Pachutem ogłosili radosne wieści. Teraz stworzą prawdziwą rodzinę
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 14.12.2023 19:51

Doda z Dariuszem Pachutem ogłosili radosne wieści. Teraz stworzą prawdziwą rodzinę

Doda i Dariusz Pachut, fot. Instagram
Doda i Dariusz Pachut, fot. Instagram

Doda i Dariusz Pachut niedawno dali sobie drugą szansę. Miłość wygrała, a ich relacja znów układa się świetnie. Teraz przekazali wspaniałe wieści.

Co Doda pisała na blogu o związku z Radosławem Majdanem?

Życie uczuciowe Dody obfituje w wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Piosenkarka od lat poszukuje idealnego kandydata na życie. Już dwukrotnie wychodziła za mąż. W 2005 roku poślubiła Radosława Majdana, którego poznała, gdy miała 19 lat. Historia ich miłości do dziś jest jedną z najciekawszych, jakie miały miejsce w polskim show-biznesie.

Doda na swoim blogu w 2003 roku zwierzała się fanom, jak bardzo jest zakochana w Radosławie. Pisała m.in., że gdy mieszkał i pracował w Izraelu, wysyłała mu swoje stringi, by spełniać jego fantazje. 

Kochanie, boję się, że pomyliłam adresy z tymi stringami i będziesz musiał się przejść do sąsiada spod 19. Bo ty oczywiście musisz być fetyszystą. A ja muszę na poczcie wpadać na głupie pomysły. Wniosek: jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy. Zgodnie z ksywą nadaną mi przez babcię – “Lucyfer” – powinnam być mimo wszystko zadowolona. Pozdrawiam. Gleba. 

Kolejnymi partnerami Dody byli m.in. Nergal, Błażej Szychowski, Emil Haidar i Emil Stępień. Obecnie związana jest z Dariuszem Pachutem, z którym w lipcu rozstała się. Na szczęście wygrała miłość i para dała sobie drugą szansę, chociaż jeszcze niedawno w swoim reality show mówiła coś takiego:

Przejechało mnie to po podłodze. Naprawdę. […] W ogóle nic nie jadłam, nic nie spałam, ale cały czas się opalałam – podzieliła się w programie “Doda. Dream Show”.

Dodzie puścił botoks. Oto co się stało z jej twarzą. Różnicę widać gołym okiem, i to mimo nałożonego filtra O ich rozstaniu huczało w mediach. Teraz Doda dostała prezent. Niespodziewany zwrot akcji po 9 latach!

Doda i Dariusz Pachut znowu razem

Doda i Pachut niedawno wypoczywali w Tajlandii, do której wybrali się na zaproszenie jednego z biur podróży. Chociaż oboje aktywnie relacjonowali pobyt na wyspie Phuket w social mediach, to ostrożnie podchodzili do zamieszczania wspólnych zdjęć. 

Świat Gwiazd jako pierwszy ujawnił plany dotyczące romantycznego wyjazdu pary:

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową – zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Doda tylko raz pokazała, jak spędza czas z ukochanym. Dodała na Instastory zdjęcie z siłowni, na którym schowany za nią Dariusz dumnie pręży imponującą muskulaturę.

Doda na zdjęciu z Dariuszem Pachutem, fot. Instagram
Doda i Dariusz Pachut na wakacjach, fot. Instagram

Miłość Dody i Dariusza Pachuta zdecydowanie kwitnie, a dowodów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy zerknąć na najnowszą publikację na profilu piosenkarki, która niedawno zgarnęła trzecią w karierze statuetkę MTV EMA dla Najlepszego artysty roku.

Rodzina Dody i Dariusza Pachuta się powiększyła

Gwiazda niespodziewanie przed świętami pochwaliła się, że zdecydowała się na adopcję. Rodzina Dody i Dariusza Pachuta powiększyła się o cudownego pieska rasy chihuahua długowłosa. 

Pupil Doroty otrzymał imię Wolfie. Artystka przedstawiła go fanom w poście na Instagramie. Możemy zobaczyć, jak cudowny czworonóg leży na kanapie w apartamencie wokalistki. Ma na sobie stylowe ubranko, za które Doda podziękowała w opisie.

Post błyskawicznie zyskał tysiące polubień, w tym jedno od Dariusza Pachuta.

Pies Dody i Dariusza Pachuta, fot. Instagram
Pies Dody i Dariusza Pachuta, fot. Instagram
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF