Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Janusz Chabior pochwalił się swoją młodszą o 18 lat żoną. "Trzymamy formę"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.04.2024 13:20

Janusz Chabior pochwalił się swoją młodszą o 18 lat żoną. "Trzymamy formę"

Janusz Chabior, fot. KAPiF
Janusz Chabior, fot. KAPiF

Janusz Chabior zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z małżonką. Od pary bije wiosenny blask szczęścia, a sam aktor zapewnia, że bynajmniej nie brak mu wigoru.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska. Historia miłości

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się w 2014 r. podczas wspólnej pracy na planie filmowym. Dopiero po czterech latach zrodziło się jednak między nimi prawdziwe uczucie, które zmieniło wszystko.

Artyści spotkali się powtórnie podczas imprezy sylwestrowej. Gwiazdor nie pamiętał, że miał już wcześniej do czynienia ze swoją przyszłą żoną. Był nią wprost oczarowany, a po kilku godzinach rozmowy nie potrafił sobie już wyobrazić życia bez niej.

W 2020 r. Janusz Chabior i Agata Wątróbska stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorka nalegała na ślub kościelny, a jej ukochany, choć niewierzący, nie zamierzał stawiać oporu - pobrali się w Klasztorze Kamedułów w Krakowie.

Nie żyje znany polski aktor. Tragiczne wieści obiegły media na krótko przed jego urodzinami Ślub Marka Kondrata i młodszej o 40 lat Antoniny Turnau. Paparazzi stawali na głowach, żeby zrobić im te zdjęcia

Różnica wieku pomiędzy Januszem Chabiorem a jego żoną

W lutym Janusz Chabior świętował swoje 61. urodziny. Jego ukochana jest od niego o 18 lat młodsza, jednak różnica wieku nigdy nie była przeszkodą dla ich miłości. W “Dzień dobry TVN” aktor potrafił nawet żartować z tego tematu.

Ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies - przekonywał.

Jak dodawał, różnica wieku pomiędzy małżonkami jest swego rodzaju niepisaną tradycją w jego rodzinie. Wyjawił, że jego ojciec był starszy od jego mamy o 15 lat.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na wspólnych fotografiach

Tuż po świętach wielkanocnych na profilu Janusza Chabiora w mediach społecznościowych pojawiła się seria uroczych fotografii. Zobaczyć możemy na nich aktora z ukochaną, pozujących na tle kwitnących magnolii.

Na zdjęciach pojawia się również pies, o którym gwiazdor wspominał w “Dzień dobry TVN”. Widać, że cała trójka długo czekała na wiosnę i od samego początku “wyciska” z niej tyle, ile się da.

Trzymamy formę - zadeklarował dumnie Janusz Chabior w jednym z komentarzy po postem.

Janusz Chabior
Janusz Chabior i Agata Wątróbska, fot. instagram.com/januszchabior
Janusz Chabior
Janusz Chabior i Agata Wątróbska, fot. instagram.com/januszchabior
Janusz Chabior
Janusz Chabior, fot. instagram.com/januszchabior
Janusz Chabior
Janusz Chabior i Agata Wątróbska, fot. instagram.com/januszchabior