Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jest tylko gorzej". Gwiazda mówi dość. To już koniec wielkiej miłości?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.06.2024 14:15

"Jest tylko gorzej". Gwiazda mówi dość. To już koniec wielkiej miłości?

Jennifer Lopez, Ben Affleck
fot. East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck jeszcze do niedawna byli dowodem na to, że prawdziwe uczucie odnajdzie się nawet po latach. Dziś w zagranicznych mediach trąbią o ich rozstaniu. Małżonkowie faktycznie nie widzą już wspólnej przyszłości? Piosenkarka mocno walczy o szczęście.

Jennifer Lopez i Ben Affleck. Romans po latach zakończył się ślubem

O piosenkarce i aktorze w mediach było głośno już w latach 2000. Popularni, u szczytu sławy zaczęli się spotykać, tworząc jeden z gorętszych duetów Hollywood. Niestety ich historia zakończyła się rozstaniem w 2004 roku.

W ciągu kolejnych lat przeżywali nieszczęśliwe związki, aż w końcu los ponownie nakierował ich na swoje tory. Tym razem zakończyło się to małżeństwem w 2022 roku. Jennifer Lopez i Ben Affleck królowali w mediach, pokazują, że ich uczucie nie zna granic.

Drogi Benie, siedzę tu sama patrząc na pierścionek i jestem pełna emocji. Chcę śpiewać! Jak to możliwe, że tak skończyliśmy? Więc to jest teraz moje życie… - pisała w pierwszą rocznicę ślubu.

Sielanka jednak nie trwała wiecznie. W maju pojawiły się pierwsze doniesienia o poważnym kryzysie w ich związku. Teraz na horyzoncie zaczęły pojawiać się szczegóły dotyczące rozstania. Para zaczęła walczyć o związek przy pomocy wspólnej terapii. Jak przebiegają spotkania?

Okrutne skutki rozstania. Gwiazdor wrócił do wyniszczającego nałogu Rozstanie dekady. Ona "rozpada się na kawałki", a on? W mediach huczy

Jennifer Lopez i Ben Affleck się rozwodzą?

Początkowo wydawało się, że małżonkowie spróbują zawalczyć o swoje szczęście, jednak kolejne doniesienia nie zwiastują dobrego rozwoju ich relacji. Jennifer Lopez i Ben Affleck przestali razem mieszkać, a portal TMZ informuj, że wystawili na sprzedaż swój dom o wartości blisko 65 milionów dolarów. Wspólna terapia również ma nie dawać upragnionych efektów.

Jenny ma dość. Naprawdę się starała, ale nic więcej nie może zrobić. Nie jest lepiej, jest tylko gorzej - zdradza informator "Daily Mail".

Takie wiadomości są ogromnym ciosem dla fanów małżeństwa.

Ben to świetny facet, ale potrafi być zrzędliwy i przygnębiający. Myślę, że świat widział to na zdjęciach, takich jak podczas zeszłorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy. Pali, przeklina i przez większość czasu wydaje się być zirytowany. Świetny reżyser i aktor, ale nie za dużo się przy nim śmieje.(...) Jest jednak wspaniałym ojcem - dodaje.

Zbliżające się miesiące tylko sprawią, że para jeszcze bardziej się od siebie oddali. Czy to naprawdę już koniec ich bajkowej historii?

Jennifer Lopez i Ben Affleck ruszyli osobnymi ścieżkami

Piosenkarka w ostatnim czasie zupełnie odcięła się od medialnych doniesień na temat swojego związku. W mediach społecznościowych usunęła możliwość komentowania jej postów. Ma być zdruzgotana tym, jak jest przedstawiana w czasie rozstania, które w dużej mierze ma być spowodowane problemami Bena Afflecka.

Jennifer Lopez nie może pozwolić sobie na skandal, tym bardziej że dopiero co skończyła promowanie serialu Netflixa ze swoim udziałem, a teraz szykuje się do międzynarodowej trasy koncertowej.

Skupienie się na obowiązkach zawodowych pomoże małżonkom ochłonąć i zdystansować się do ostatnich problemów, czy to już koniec słynnej pary Hollywood?

Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. East News
Jennifer Lopez, Ben Affleck naprawdę mają już siebie dość?, fot. East News

Źródło: TMZ, Daily Mail