Joanna Koroniewska pokazała, jak karmi córeczkę Żródło: Instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska pokazała, jak karmi córeczkę

11 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Joanna Koroniewska zachwyciła internautów. Aktorka zamieściła w sieci fotografię, na której karmi jedną ze swoich córek. Jednocześnie opublikowała identyczne zdjęcie Anny Lewandowskiej. Co oprócz sposobu karmienia dzieci łączy ją ze znaną trenerką?

  • Gościem najnowszej „Domówki u Dowborów” była Anna Lewandowska
  • Joanna Koroniewska zapowiedziała ich spotkanie, publikując w sieci intymne zdjęcia
  • Aktorkę i trenerkę łączy coś więcej, niż sposób karmienia dzieci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor doczekali się dwóch córek – Janiny i Helenki. Choć oboje są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, do sieci rzadko trafiają zdjęcia ich pociech. W środę aktorka, której największą rozpoznawalność przyniósł serial „M jak miłość”, nie mogła się jednak powstrzymać. Wróciła pamięcią do momentu, w którym karmiła piersią jedną z dziewczynek.

Joanna Koroniewska na intymnym zdjęciu z córką

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą wyjątkowo zgrany duet. Małżeństwo od pewnego czasu organizuje „Domówki u Dowborów”, które na Instagramie cieszą się coraz większą popularnością. W ich ostatnim spotkaniu uczestniczyła Anna Lewandowska.

O promocję odcinka z udziałem znanej trenerki postanowiła zadbać Joanna Koroniewska. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym karmi zawiniętą w chustę córeczkę. Tuż obok zamieściła identyczny kadr, którego bohaterką jest żona Roberta Lewandowskiego.

- Wiele nas łączy – napisała Joanna Koroniewska.

Telekamery Telekamery "Tele Tygodnia": Orłoś i Kraśko skomentowali pracę dziennikarzy TVPCzytaj dalej

Co łączy Joannę Koroniewską i Annę Lewandowską?

Urocze zdjęcie z córeczką żona Macieja Dowbora opatrzyła krótki opisem. Aktorka zdradziła, że prywatnie ma wiele wspólnego z Anią Lewandowską. Okazuje się, że obie panie karmiły swoje córki piersią, na co dzień lubią gotować i uwielbiają uprawiać sport. Wspólnym mianownikiem są także... ich mężowie.

- Bo musicie wiedzieć, że mój mąż Maciej Dowbor też był kiedyś piłkarzem w A klasie w 8 lidze. Też grał za pieniądze, co prawda mężowi Ani Lewandowskiej płacą, a mój płacił, żeby móc grać, ale, tak czy inaczej, przelewy szły – zażartowała Joanna Koroniewska.

Wpis aktorki rozbawił internautów do łez. Zdjęcie z córeczką także spotkało się z wieloma pozytywnymi komentarzami.

- Wow. Super zdjęcie i domówka też zapowiada się ekstra! – napisała jedna z fanek Dowborów.

- Kochana, ale mnie rozbawiłaś wpisem o Maciusiu! – dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł