Joanna Koroniewska odsłoniła nogi Żródło: instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska odsłoniła nogi

28 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Joanna Koroniewska znów zadała szyku. Podzieliła się w sieci oszałamiającą kreacją, odsłaniającą całe jej długie i zgrabne nogi. Fanki są zachwycone, wygląda jak nastolatka.

  • Joanna Koroniewska zachwyca wyglądem
  • Nogi aktorki podbijają serca fanów
  • Komplementów nie ma końca

Mimo że Joanna Koroniewska odsunęła aktorstwo na drugi plan i dość sporadycznie bryluje przed blaskiem fleszy, wciąż jest w sieci o niej głośno, a kolorowa prasa chętnie rozpisuje się na jej temat. Popularność, jaką przyniosła jej przede wszystkim rola w "M jak miłość", okazała się na tyle duża, że celebrytka nie musi się specjalnie wysilać, by utrzymać wysoką pozycję w show-biznesie.

Obecnie największą furorę wśród sympatyków Joasi robi jej niezawodna aktywność na Instagramie, na którym chętnie relacjonuje najciekawsze smaczki z życia i nie stroni od przekomarzania się z mężem, Maciejem Dowborem.

Joanna Koroniewska zachwyciła kreacją

Na profilu Koroniewskiej nie brakuje również odważniejszych fotek, na których ta chętnie eksponuje swoje perfekcyjne ciało. Ostatnio aktorka podzieliła się kolejnym zdjęciem, tym razem pozując w oszałamiającej zielonej mini z jednym rękawem i golfem.

Michał Wiśniewski złożył gratulacje MandarynieMichał Wiśniewski złożył gratulacje MandarynieCzytaj dalej

Gotowa na wystrzałową niedzielę. Wszystko idealnie dopracowane. Wystrzałowa kreacja, obłędny Make Up i fryzura. Kurczę, zapomniałam - wszystko pozamykane. Ale od czego są stare zdjęcia - napisała.

Aktorka nie ukrywa, że szczerze brakuje jej życia sprzed epidemii i marzy o odrobinie normalności. Nie wszyscy jej obserwatorzy potrafili się jednak skupić na rozmyślaniu o życiu po pandemii.

Niewątpliwie największą uwagę przykuwają nogi celebrytki, które ta z dumą zaprezentowała w pełnej okazałości.

Fanki pieją z zachwytu

Trudno nie zgodzić się, że Koroniewska zdecydowanie nie ma powodów do kompleksów, a długie i zgrabne nogi robią piorunujące wrażenie nie tylko na panach, ale również paniach, czego zresztą doskonałym potwierdzeniem są pojawiające się pod zdjęciem komentarze.

Jaka piękna - czytamy.

Wyglądasz jak milion monet - zachwala jedna z fanek.

Prześliczna i seksowna dama - dodaje obserwator.\

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł