Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córki. Internauci przecierają oczy: "Czysta babcia Kasia"
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:15

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córki. Internauci przecierają oczy: "Czysta babcia Kasia"

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córki. Internauci przecierają oczy: "Czysta babcia Kasia"
TRICOLORS/East News
  • Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę

  • Internauci dostrzegli podobieństwo do jej babci, Katarzyny Dowbor

Media społecznościowe Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora tętnią życiem. Para regularnie publikuje nowości z ich życia prywatnego i zawodowego, co przeplata z humorem i częstymi pozytywnymi „dogryzkami” względem samych siebie. Teraz gwiazda pokazała swoją starszą córkę i wywołała lawinę komplementów.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie starszej córki

Nie wszyscy celebryci pałają chęcią do publikacji zdjęć swoich pociech. Część z nich wstrzymuje się z taką decyzją, a przykładem może być choćby Michał Wiśniewski, który dopiero po czasie zdecydował się pokazać swojego najmłodszego synka.

Joanna Koroniewska również rzadko pokazuje fotografie swoich dzieci. W 2018 roku na świat przyszła jej i Macieja Dowbora młodsza córka Helena, którą mogliśmy zobaczyć tylko kilka razy, w tym z uciętą częścią twarzy na zdjęciu.

Sytuacja ma się podobnie ze starszą pociechą pary, Janiną, która w sierpniu br. skończy 12 lat. Tym razem gwiazda postanowiła zrobić wyjątek i pokazać nam swoją piękną córeczkę. Jej zdjęcie opublikowała na Instagramie, dodając, jak zwykle pełen humoru i entuzjazmu opis.

- Moja mała córeczka. No już nie taka najmniejsza. Trochę księżniczka, trochę buntowniczka. Właściwie brakuje tylko jednego elementu tej złożonej osobowości. Znajdziecie go na zdjęciu u @maciej_dowbor - napisała słynna z serialu „M jak miłość” aktorka.

Fani dostrzegli podobieństwo do Katarzyny Dowbor

Babcią młodziutkiej Janeczki jest słynna polska dziennikarka, Katarzyna Dowbor. Joanna Koroniewska dodała w opisie do zdjęcia pytanie - do kogo zdaniem internautów podobna jest ich córeczka?

W komentarzach spadła lawina opinii, jednak wiele z nich nie wskazywało ani na tatę, ani na mamę, a właśnie na babcię Kasię, która z dumą patrzy na to, jak dorasta jej starsza wnuczka.

- Cała babcia Kasia!

- Oczywiście, że do babci Kasi!

- Uroda po babci - prawili internauci.

Jednak pojawiły się również komentarze, sugerujące podobieństwo do rodziców. Wiele osób twierdzi, że 11-latka odziedziczyła oczy po mamie, inni zaś, że po tacie. A wy jak uważacie?

``
``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]