Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.03.2023 16:51

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę

Joanna Krupa
fot. KAPiF

Joanna Krupa niedawno powiadomiła o separacji z mężem i odsunęła się z mediów społecznościowych. Po kilku dniach powróciła, by opublikować zdjęcie z córką. Internauci są zaniepokojeni widokiem dziewczynki.

Modelka od wielu lat łączyła życie w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Początkowo czysto zawodowo, a następnie również ze względu na rodzinę. Po pięciu latach małżeństwo gwiazdy napotkało poważny kryzys.

Joanna Krupa powiadomiła o separacji z mężem

Początkowo gwiazda skrycie rozmawiała z mediami na temat swojego życia małżeńskiego z Douglasem Nunsem. Jakiś czas temu zaczęła go tytułować "ojcem swojego dziecka" i otworzyła się na temat problemów w pięcioletniej relacji.

Niedawno przy pomocy mediów społecznościowych poinformowała o podjęciu decyzji o separacji. Joanna Krupa podkreślała, że wraz z mężem na pierwszym miejscu stawiają dobro córki.

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód — przekazała gwiazda.

Aktor Mikołaj K. z wyrokiem w trybie nakazowym. Znamy szczegóły bulwersującej sprawy, jest sprzeciw

Joanna Krupa pokazała zdjęcie z córką

Po krótkiej nieobecności w mediach społecznościowych modelka postanowiła opublikować kolejne zdjęcie. Tam jak wspomniała w oświadczeniu, nie zamierzała dalej ciągnąć tematu związku małżeńskiego.

Tym razem pokazała wspólne zdjęcie z 3-letnią Ashą. Dziewczynka często pojawiała się na profilu mamy, gdzie Joanna Krupa pokazywała, jak przekazuje dziecku również polskie tradycji. Choć na co dzień rodzina mieszka w Stanach Zjednoczonych, gwiazda dba o to, by jej pociecha znała swoje korzenie.

W najnowszym poście internauci mogli zobaczyć uroczy moment pomiędzy matką a córką. Joanna Krupa obdarowała dziewczynkę delikatnym pocałunkiem w policzek, gdy ta leżała na łóżku. W komentarzach zwrócono uwagę na jedną rzecz.

Internauci zaniepokojeni jednym faktem

Choć pozornie opublikowane przez modelkę selfie przedstawia czułości między rodziną, obserwatorzy zwrócili uwagę na minę dziewczynki. Według nich już na pierwszy rzut oka widać, że sytuacja Joanny Krupy odbija się również na jej dziecku.

Widać, że mała jest smutna i nieszczęśliwa.

— Smutne oczęta.

— Aż żal patrzeć, taka smutna jeszcze nie była — zauważono.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Krupa (10).jpg
fot. KAPiF
Joanna Krupa (11).jpg
fot. KAPiF