Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa potwierdziła plotki, podjęła decyzję o separacji. "Idziemy naprzód"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.03.2023 21:11

Joanna Krupa potwierdziła plotki, podjęła decyzję o separacji. "Idziemy naprzód"

Joanna Krupa
Fot. KAPiF

Dziś w zagranicznej prasie zawrzało. Jeden z portali poinformował, że Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes nie są już parą. Serwis twierdził, że mężczyzna złożył papiery rozwodowe. Jaka jest prawda? Prowadząca „Top Model” właśnie wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Gwiazda potwierdziła przykre wieści o rozstaniu, rozprawiając się jednocześnie z innymi doniesieniami, które okazały się jedynie plotkami.

Joanna Krupa potwierdziła rozstanie z mężem

Krupa i Douglas Nunes doczekali się córki, obecnie trzyletniej Ashy-Leigh. Amerykański portal TMZ ogłosił dziś, że mężczyzna miał złożyć dokumenty rozwodowe, a powodem zakończenia małżeństwa miały być różnice charakterów.

Choć serwis podał nawet dokładną datę tego zdarzenia – 2 stycznia – informacje te okazały się nie do końca prawdziwe. Sama Joanna właśnie opublikowała komunikat, w którym rozwiała wszystkie wątpliwości. Okazuje się, że para zdecydowała się na separację.

Marcin Hakiel w objęciach ukochanej. Zareagowała bez zawahania: "Kocham tego pana"

Joanna Krupa i Douglas Nunes zdecydowali się na separację

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu – ogłosiła Krupa na Instagramie.

Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – dodała na koniec gwiazda.

Joanna Krupa: związki, rozstania

To kolejna z relacji Krupy, która kończy się rozstaniem. Dokładnie dekadę temu poślubiła ona amerykańskiego przedsiębiorcę Romaine'a Zago. Już w 2017 roku para się rozwiodła, jako powód podając „całkowity rozpad pożycia małżeńskiego”.

Joanna zaręczyła się z Douglasem Nunesem w marcu 2018 roku. Już kilka miesięcy później, w lipcu, wzięli ślub: najpierw cywilny, a kilka tygodni później kościelny. Ich córka Asha-Leigh przyszła na świat 2 listopada 2019 roku.

Pierwsze doniesienia o rozstaniu Krupy i jej męża pojawiły się już w lutym tego roku. Wtedy prasa zwróciła uwagę, że modelka przestała nazywać go pieszczotliwymi ksywkami, a zaczęła tytułować „ojcem jej dziecka”. W rozmowie z „Vivą!” Joanna stwierdziła: „Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka”.

Zobacz zdjęcie:

Joanna Krupa
Joanna Krupa i Douglas Nunes, fot. SPW / SplashNews.com/East News
Joanna Krupa
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa
Joanna Krupa, fot. KAPiF

Źródło: „Viva!”, TMZ