Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa na pokładzie samolotu, który lądował awaryjnie. Nagranie pojawiło się w sieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.04.2022 18:26

Joanna Krupa na pokładzie samolotu, który lądował awaryjnie. Nagranie pojawiło się w sieci

Joanna Krupa EA
TRICOLORS/East News

Joanna Krupa znajdowała się w samolocie lecącym z Warszawy do Los Angeles. W maszynie doszło niestety do awarii silnika, konieczne więc było lądowanie awaryjne. Dreamliner zawrócił z okolic Poznania do stolicy. Gwiazda opowiedziała o wszystkim w mediach społecznościowych.

Modelka poinformowała na Instagramie, że pasażerom nic się nie stało, i skończyło się na stresie oraz niepokoju wynikającym z opóźnień w podróży. Serwis TVN24 ustalił, że samolot musiał zawrócić w okolicach Poznania i wylądować na Okęciu w Warszawie, gdzie technicy natychmiast zajęli się naprawą silnika.

Joanna Krupa była w samolocie, który musiał awaryjnie lądować

Krupa zamieściła relację z ponurej "przygody" na Instagramie. Gwiazda uspokoiła swoich fanów, że wszystko miało szczęśliwe zakończenie, a wszyscy pracownicy, obecni w samolocie - piloci i stewardesy - zachowywali się bardzo poprawnie i z "klasą". Dzięki temu wśród pasażerów nie wybuchła panika i udało się ze spokojem wrócić do Warszawy.

Niestety, podróż modelki znacznie się opóźniła. Przed awarią samolot leciał już godzinę, po powrocie zaś okazało się, że pasażerowie muszą czekać na podstawienie kolejnej maszyny. Krupa podkreśliła jednak, że najważniejszy był bezpieczny powrót, dziękując obsłudze za profesjonalizm.

- Wszystko jest dobrze, wylądowaliśmy szczęśliwie, jesteśmy z powrotem w Warszawie. Wszyscy piloci, stewardesy - naprawdę z klasą, brawo dla nich. Czuliśmy się bezpiecznie, nie było paniki, był spokój. Teraz czekamy na następny samolot - uspokoiła fanów Joanna.

Joanna Krupa leciała do córki do Los Angeles

Niedługo przed wylotem gwiazda ogłosiła z radością, że leci do Los Angeles do swojej córeczki. Spędzała czas w wygodnej przestrzeni dla VIP-ów, w której można zrelaksować się przed podróżą, przekąsić coś oraz napić się dobrej kawy, a nawet pooglądać telewizję. Nie spodziewała się, że sam lot może przysporzyć jej tyle zmartwień.

Krupa na stałe mieszka w Los Angeles. Wcześniej przebywała z rodziną w Chicago. Do LA przeniosła się ukończeniu nauki. W mieście tym nie tylko pracuje, ale też zajmuje się aktywizmem na rzecz praw zwierząt. W 2012 roku protestowała wraz z siostrą Martą i Katie Cleary przeciwko noszeniu futer pod butikiem Dash sióstr Kardashian. Dostarczyły wtedy też petycję, podpisaną przez 140 tysięcy osób, przeciwko używaniu futer naturalnych.

W 2018 roku modelka zaręczyła się z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem. Kilka miesięcy później para wzięła ślub cywilny, a następnie kościelny. Mają córkę Ashę-Leigh Nunes, która urodziła się 2 listopada 2019 roku. Na Instagramie gwiazda napisała, że już nie może się doczekać, żeby zobaczyć "swojego aniołka".

Joanna Krupa
fot. instagram.com/joannakrupa
Joanna Krupa
fot. instagram.com/joannakrupa

Źródło: TVN24

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ida Nowakowska nie wytrzymała w "PnŚ". Nagle zaniemówiła i zaniosła się płaczem, wszystko poszło na żywo

  2. Magda Gessler nagle podzieliła się niezwykłym zdjęciem i zwróciła się do fanów. "Jesteście za?"

  3. Kochała ją cała Polska, nieoczekiwanie zniknęła z ekranów. Okoliczności śmierci gwiazdy wyciskają łzy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Joanna Krupa