Swiatgwiazd.pl

fot. facebook.com/joanna.godlewskamuranska.1; facebook.com/mateusz.muranski

Joanna Murańska czuła, że coś dzieje się z jej synem? Na jej profilu pojawił się apel

9 Lutego 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Nagły komunikat o jego odejściu odbił się głośnym echem w mediach całej Polski. Jego przyjaciele mówią teraz o depresji, na jaką cierpiał oraz o hejcie, z jakim się mierzył. Jeden z ostatnich wpisów jego mamy w mediach społecznościowych wywołuje silne emocje: czy kobieta przeczuwała, co dzieje się z jej synem?

Śmierć aktora i sportowca była ogromnym ciosem dla środowiska MMA oraz jego fanów. Najbardziej jednak cierpią jego bliscy: rodzina i przyjaciele. Mateusz był niezwykle blisko ze swoimi rodzicami i często mówił o nich w mediach.

Mateusz Murański nie żyje. Wpis jego mamy budzi niepokój

Przyjaciel Mateusza z planu "Lombard. Życie pod zastaw" oraz z oktagonu: Arkadiusz Tańcula opowiedział w wywiadzie, że Murański cierpiał na depresję. Bardzo trudny był też dla niego hejt, z jakim musiał mierzyć się na co dzień w internecie. Także dziennikarz Mateusz Cichy wspominał o problemach sportowca oraz złym wpływem nienawistnych komentarzy.

Teraz wiele osób ze środowiska aktorskiego oraz freak fightowego składa kondolencje jego rodzicom: Jackowi i Joannie Murańskim . Wpis, jaki 8 stycznia tego roku opublikowała na Facebooku mama Mateusza, zyskał właśnie wyjątkowo ponury, smutny wydźwięk.

Nie pozwólcie sobie wmówić, że większość ma rację. Jeżeli jednostka ma rację, nie musi jej udowadniać. To, że jesteś sam lub w mniejszości, nie może broń boże oznaczać, że jesteś samotny, a jedynie potrafisz myśleć samodzielnie! Nie jesteś owcą w stadzie baranów w owczym pędzie – apelowała Joanna Murańska.

Mama Mateusza Murańskiego zaapelowała w mediach

"Bądź indywidualistą i nigdy nie oceniaj przez pryzmat osobistych przekonań (tak jak to robi masa), lecz zgodnie ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów" dodała kobieta. Można domyślać się, że post miał charakter osobisty, ponieważ na końcu zamieściła jeszcze hasztag "Team Murański", czyli w wolnym tłumaczeniu "Po stronie Murańskiego".

Matuesz Murański najbardziej znany był ze swoich walk w Fame MMA, jednak spełniał się również aktorsko. Idąc w ślady ojca, można go było zobaczyć w wielu popularnych produkcjach, ostatnią jest nominowany do Oscarów film "IO". Scena z jego udziałem została mocno skrytykowana przez internautów, na co w mediach społecznościowych reagowała matka.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Stan Beaty Tyszkiewicz się pogarsza? Karolina Wajda komentuje doniesienia o stanie zdrowia matki
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]