Joanna Przetakiewicz pokazała wystrój swojego wielkanocnego stołu Żródło: TRICOLORS/East News

Joanna Przetakiewicz pokazała drugą wersję wielkanocnego wystroju, wygląd zaskakuje

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Joanna Przetakiewicz to jedna z najsłynniejszych projektantek mody w Polsce. Z racji zbliżających się świąt Wielkanocnych postanowiła pochwalić się na Instagramie wystrojem świątecznego stołu, jaki przygotowała w swojej rezydencji. Wiele wskazuje na to, że pierwsza kreacja nie bardzo przypadła jej do gustu i postanowiła powtórzyć swój wysiłek, przygotowując drugą, na której znalazły się m.in. złote jajka, na co uwagę zwrócili internauci. Nie wszyscy podeszli do tego pozytywnie.

  • Joanna Przetakiewicz przygotowała dwa wystroje stołu Wielkanocnego
  • Na drugiej kreacji znalazły się złote jajka
  • Fani krytycznie odnieśli się do pomysłu projektantki

Święta Wielkanocne to czas radości i zmartwychwstania Bożego. Rodziny gromadzą się, by wspólnie świętować zwycięstwo Pana nad śmiercią. Nic dziwnego, że ludzie pragną mieć jak najlepiej udekorowane wnętrza oraz nakrycia stołów. Joanna Przetakiewicz jako doświadczona projektantka mody dołożyła wszelkich starań, żeby jej stół wyglądał zjawiskowo.

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się wystrojem wielkanocnego stołu

Joanna Przetakiewicz nie może narzekać na swój dobytek. Projektantka mody jest właścicielką trzech luksusowych rezydencji usytuowanych w świetnych lokalizacjach. Jedna z nich mieści się w Konstancinie, gdzie na co dzień zamieszkuje przedstawicielka marki La Mania.

Jakiś czas temu Joanna i jej małżonek Rinke Rooyens zdecydowali się wystawić wcześniej wspomnianą willę na sprzedaż. Wycenili ją na niebotyczną sumę 13. milionów złotych. Jak widać, święta Wielkanocne są dla projektantki czasem wyjątkowym, gdyż pierwszą dekoracją stołu pochwaliła się już w czwartek 1 kwietnia.

Mogliśmy na nim dostrzec duże, różowe jaja, aranżację w czarno-białe paski, mnóstwo złota, oraz zieleni. Fani bardzo mocno docenili starania Joanny, a w komentarzach można znaleźć mnóstwo pochwał.

Jacek Kurski odpowiedział na utwór Maty. Nazwał go Jacek Kurski odpowiedział na utwór Maty. Nazwał go "wulgarnymi wynurzeniami"Czytaj dalej

Co ciekawe, kilka dni później na Instagramie gwiazdy pojawiła się kolejna aranżacja wielkanocnego stołu, jednak tym razem wyglądał on całkowicie inaczej i nie został równie pozytywnie odebrany przez internautów. Wszystko wskazuje na to, że poza dekoracją stołu wszystkie pozostałe szczegóły wielkanocne w jej domu zostały dopięte na ostatni guzik.

Druga aranżacja Wielkanocnego stołu Joanny Przetakiewicz

Drugi przygotowany wystrój znacznie różni się od pierwszego. Możemy znaleźć na nim porcelanowe talerze w biało-żółte paski ze złotymi elementami, a także złote sztućce. Dodatkowo na środku stołu znajduje się skrzynka z białymi stokrotkami. Gwiazda zadała pytanie swoim obserwatorom, które nakrycie robi na nich większe wrażenie:

- A to moi kochani jest moja druga propozycja na Wielkanoc, czyli biało-żółto-zielone [...] Którą propozycję wybieracie?Wczorajszą black & white + róż, czy dzisiejszą? - czytamy na Instagramie.

Jednak nie to najbardziej przykuło uwagę internautów. Zwrócili uwagę na złote jaja, które znajdują się przy każdym nakryciu. Nie wszyscy pozytywnie odebrali pomysł projektantki, twierdząc, że w czasach, w których ludzie znajdują się w ciężkich sytuacjach materialnych, ona obnosi się swoim bogactwem.

A co wy sądzicie o nakryciach stołu popularnej projektantki mody? Uważacie, że powinna jeszcze czymś zaskoczyć internautów?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek

Następny artykuł