Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Kowalczyk zabrała głos po śmierci męża. Wystarczyło tylko jedno zdanie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.05.2023 15:38

Justyna Kowalczyk zabrała głos po śmierci męża. Wystarczyło tylko jedno zdanie

Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Justyna Kowalczyk zabrała głos po wstrząsających informacjach o śmierci jej męża, które obiegły dziś media. Gwiazda sportu opublikowała w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym zawarła jedno krótkie, ale jakże wymowne zdanie.

Wieści o nieoczekiwanym zgonie Kacpra Tekieli, męża Justyny Kowalczyk, spadły na media jak grom z jasnego nieba. Nikt nie mógł się spodziewać, że w życiu sportsmenki dojdzie do tak druzgocącej tragedii.

Justyna Kowalczyk w żałobie

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli byli małżeństwem niecałe trzy lata. W 2021 r. na świat przyszedł synek pary, któremu rodzice nadali imię Hugo. Nic nie wskazywało na to, że ich szczęście ma wkrótce dobiec końca.

Nieoczekiwanie, w czwartek poinformowano o śmierci 38-letniego męża sportsmenki. Mężczyzna zginął podczas samotnej wspinaczki w Alpach. W okolicach szczytu Jungfrau spaść miała lawina, która najprawdopodobniej zabrała go ze sobą.

Wyjechali razem. Serce pęka na widok tego, co dwa dni temu napisali do siebie Justyna Kowalczyk i jej mąż

Justyna Kowalczyk przerywa milczenie

Nikt nie spodziewał się, że Justyna Kowalczyk tak szybko zechce oficjalnie skomentować informację o śmierci swojego męża. W czwartek po godz. 15. na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się jednak poruszający wpis.

- Był najcudowniejszy. Był najpiękniejszą osobą na świecie - napisała po angielsku i po polsku multimedalistka igrzysk olimpijskich. Gwiazda zdecydowała się wyłączyć swoim fanom możliwość komentowania posta.

Mąż Justyny Kowalczyk nie żyje

O wypadku męża Justyny Kowalczyk szwajcarskie służby zostało poinformowane już w środę. Z powodu trudnych warunków pogodowych, nie udało się jednak wysłać śmigłowca. Ciało 38-latka zostało zlokalizowane w czwartek rano.

Kacper Tekieli był doświadczonym alpinistą i instruktorem wspinaczki sportowej. Śmierć mężczyzny skomentował również Polski Związek Alpinizmu.

- Niestety to prawda, chociaż bardzo smutna - Kacper Tekieli zginął 17 maja w lawinie na Jungfrau. Był nie tylko świetnym wspinaczem, ale emanującym pozytywną energią człowiekiem. Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia - czytamy na stronie PZA.

Zobacz zdjęcia:

Justyna Kowalczyk 1.png
fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News
Justyna Kowalczyk 2.png
fot. TRICOLORS/East News