Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Majkowska wróciła do show-biznesu
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 14:49

Justyna Majkowska wróciła do show-biznesu

Justyna Majkowska
fot. TVN

Justyna Majkowska, która przed laty była wokalistką grupy Ich Troje, powraca do show-biznesu. O mały włos narobiłaby sobie wstydu na wizji.

Początki zespołu Ich Troje

Ich Troje to polski zespół, specjalizujący się w muzyce pop-rockowej. Został założony w 1995 roku przez Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę. Pierwszy album grupy pt. “Intro” ukazał się na rynku muzycznym rok po powstaniu zespołu. 

Członkowie ugrupowania i ich utwory w krótkim czasie zdobyli sympatię słuchaczy i fanów, co zapewniało i coraz większą rozpoznawalność w świecie polskiej muzyki.  Dziś Ich Troje ma na swoim koncie wydanych dziesięć płyt. Ostatnia z nich “Projekt X” ukazała się w 2022 roku. Zespół ma ogrom fanów i pasmo odniesionych sukcesów. 

Grupa miała wiele wokalistek. Na przestrzeni lat obok Wiśniewskiego i Łągwy występowały: Magda Femme, Justyna Majkowska, Anna Świątczak, Jeanette Vik, Justyna Panifilewicz, Marta Milan oraz Agata Buczkowska. Od 2020 roku w zespole ponownie występuje Anna Świątczak. 

Zaczepili Justynę z Ich Troje na ulicy. Nagle wyciągnęła z torebki… Znacie kogoś, kto tego w ogóle używa? Justyna Majkowska z Ich Troje zapuściła włosy. Poznalibyście? Nowa fryzura zupełnie ją odmieniła

Justyna Majkowska po Ich Troje

Justyna Majkowska dołączyła do zespołu Ich Troje w 2001 roku po odejściu z grupy Magdy Femme. Muzyczy odnosili razem wiele sukcesów, aż do 2003 roku, gdy wokalistka postanowiła pożegnać się z zespołem. W wywiadach wielokrotnie zabierała głos na temat odejścia i utrzymywała, że nie chce już występować na scenie. Majkowska potem skupiła się na życiu rodzinnym.

 W 2005 roku poślubiła Jarosława Miśkiewicza i doczekała się z nimi trojga dzieci. W tym samym roku na świat przyszedł syn, Ignacy. W 2016 roku Justyna urodziła córkę, Anielę a dwa lata później małżeństwo powitała w rodzinie drugiego syna, Gustawa. 

Przez lata Majkowska pracowała poza branżą, jednak z czasem wróciła do muzyki i wydała kilka solowych płyt. W 2016 roku nagrała również utwór w duecie z Michałem Wiśniewskim “Krzyk”. 

Justyna Majkowska ponownie w show-biznesu

Niedawno Justyna Majkowska pojawiła się w studiu “Dzień Dobry TVN”. Tuż przed wejściem na scenę wokalistka otrzymała radę os swojej menadżerki, która brzmiała: “Tylko nie narób obciachu, bądź sobą”, na co Justyna odpowiedziała:

To zdecyduj się mam być sobą, czy nie narobić obciachu.

Majkowska w rozmowie z dziennikarzami jednak nie narobiła sobie wstydu i opowiadała, co nowego wydarzyło się w jej życiu. Dziś wraca na rynek muzyczny z nową płytą “Pragnienia”, która jest efektem jej współpracy z Piotrem Cajdlerem. Wokalistka wspominała też występy z zespołem “Ich Troje”, co pamięta jako “bardzo intensywny czas, ale cudowny”. Wyjawiła też, dlaczego zdecydowała się na odejście z grupy.

Zmęczyłam się, pomyślałam, że coś się musi zmienić.

Justyna zdradziła też, czym zajmowała się po zakończeniu występowania z “Ich Troje”:

Pracowałam w szkole specjalnej. To jest moja pasja, ja jestem z wykształcenia pedagogiem specjalnym.

Zapytana, czy w związku z nowym krążkiem zamierza wrócić na estradę, odpowiedziała, że lubi gościnne występu za to, że są chwilowe, co oznacza, że nie ma w planach ponownie podbijać polskiej sceny muzycznej. 

Ja uwielbiam się gościć, więc takie wypady na chwilę są super - powiedziała. 

Poniżej nowe zdjęcie Justyny. 

Justyna Majkowska, fot. KAPiF
Justyna Majkowska, fot. KAPiF
Justyna Majkowska, fot. KAPiF
Justyna Majkowska, fot. KAPiF