Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Majkowska z Ich Troje zapuściła włosy. Poznalibyście? Nowa fryzura zupełnie ją odmieniła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.11.2023 17:21

Justyna Majkowska z Ich Troje zapuściła włosy. Poznalibyście? Nowa fryzura zupełnie ją odmieniła

Justyna Majkowska / Ich Troje
Jak wygląda teraz Justyna Majkowska?, fot. AKPA

Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje w niejasnych okolicznościach. Na dodatek tuż po gigantycznym sukcesie zespołu. Jak teraz wygląda i co robi? Jej życie zmieniło się nie do poznania.

Czemu Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje?

Majkowska rozpoczęła współpracę z Wiśniewskim i Łągwą jeszcze w 1995. Śpiewała wtedy w chórkach do ich przedstawienia „Wielki Testament”. Członkinią zespołu i wokalistką była od 2001 do maja 2003. Wraz z grupą nagrała dwie płyty: „Ad. 4” i „Po piąte... a niech gadają”, które zyskały status diamentowych.

24 maja 2003 roku Ich Troje wystąpiło na konkursie Eurowizji, gdzie zajęli wysokie 7. miejsce, zdobywając 90 punktów. Tuż po wydarzeniu Justyna odeszła z zespołu. Przez lata przyczyny rozstania z grupą były tematem licznych i sensacyjnych plotek. Ona sama tłumaczyła w wywiadach, że czuła się wypalona i wykończona występowaniem na scenie. Nie planowała tam wracać, nie myślała nawet o karierze solowej.

Jej życie potoczyło się zupełnie niespodziewanie, zarówno prywatne, jak i zawodowe. Poniżej szczegóły.

Justyna Majkowska / Ich Troje
Anna Świątczak, Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska, Krajowy Finał Eurowizja 2006, fot. KAPiF
Wspólny występ Justyny Majkowskiej i Wiśniewskiego wzbudził w sieci duże emocje Justyna Majkowska przed laty odeszła z Ich Troje. Po latach zdradziła prawdziwy powód

Co Justyna Majkowska robiła po odejściu z Ich Troje?

Choć po odejściu z zespołu Justyna zarzekała się, że nie wróci z nimi na scenę, wielokrotnie w późniejszych latach z nimi współpracowała. W 2016 nagrała w duecie z Michałem Wiśniewskim utwór „Krzyk”, bywała też gościem z okazji rocznicowych koncertów grupy. Wróciła też do muzyki. Nagrała kilka solowych płyt, a ostatnio na rynku pojawił się krążek stworzony wspólnie z Piotrem Cajdlerem.

Jej życie prywatne było za to pełne zawirowań. Mówiono, że jej odejście z zespołu związane było z miłością do tancerza grupy, Błażeja Szychowiaka. Majkowska marzyła o założeniu rodziny z nim, on jednak wybrał zupełnie inny tryb życia, więc ich drogi się rozeszły. W 2005 poślubiła  Jarosława Miśkiewicza, z którym ma syna. Według doniesień prasowych ich relacja się rozpadła, jednak piosenkarka od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana. Owocem kolejnego związku są córka Aniela, urodzona w 2016 i syn Gustaw, który urodził się w 2018.

Co Justyna robi poza śpiewaniem? Od lat bardzo wiele czasu poświęca „normalnej”, bardzo szlachetnej pracy. Ukończyła studia o profilu pedagogicznym oraz fakultet z terapii pedagogicznej. Pracuje w szkole specjalnej oraz zajmuje się terapią dzieci z autyzmem.

Teraz Majowska niespodziewanie przypomniała o czasach, kiedy grała na scenie z Wiśniewskim. Jak wygląda obecnie? Piosenkarka bardzo się zmieniła, wszystko, zobaczycie na zdjęciach poniżej.

Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska w 2023 roku, fot. AKPA
Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska w 2023 roku, fot. AKPA
Justyna Majkowska / Ich Troje
Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski, Anna Świątczak, Magda Femme, fot. KAPiF

Jak wygląda teraz Justyna Majkowska?

20 lat temu byłam na Eurowizji. W Rydze. Zajęliśmy 7. miejsce. Dla mnie to było pierwsze miejsce, w ogóle się tego nie spodziewałam. Stresu nie mieliśmy, ponieważ na próbach atmosfera była bardzo fajna. Poza tym mnóstwo naszych przesympatycznych fanów przyjechało za nami do Rygi. Z tego miejsca was ściskam, Ślązary, cały czas was pamiętam – wyznała dziś Majkowska w mediach społecznościowych.

17 lipca tego roku Justyna obchodziła 46. urodziny. Po zdjęciach i nagraniach widać, że wciąż jest blondynką, jednak zupełnie zmieniła uczesanie, na bardziej klasyczne i uniwersalne. Poznalibyście ją dzisiaj?

Justyna Majkowska / Ich Troje
Magda Femme, Jacek Łągwa, Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski, Anna Świątczak, fot. KAPiF
Justyna Majkowska / Ich Troje
Justyna Majkowska, Anna Świątczak, Real Mc Coy, Jacek Łągwa, Magda Femme, Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Justyna Majkowska / Ich Troje
Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski, Ich Troje w programie BAR w 2002, fot. KAPiF
Justyna Majkowska
Justyna Majkowska z Piotrem Cajdlerem, fot. facebook.com/majkowskajustyna
Justyna Majkowska
Justyna Majkowska z Piotrem Cajdlerem, fot. facebook.com/majkowskajustyna
Justyna Majkowska
Justyna Majkowska z Piotrem Cajdlerem, fot. facebook.com/majkowskajustyna