Justyna Żyła w nowych okularach Żródło: TRICOLORS/East News

Justyna Żyła zdecydowała się na odważną zmianę. Na jej twarzy pojawił się nowy element

2 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Justyna Żyła uwielbia zaskakiwać swoich fanów nowościami ze swojego życia prywatnego. Jej Instagram przepełniony jest smakołykami, do których przygotowywania ma wielki talent. Zdarza się jej pochwalić także nowymi rzeczami w kwestii wyglądu. Na InstaStories wrzuciła zdjęcie w nowych okularach. Wygląda zjawiskowo!

  • Justyna Żyła pokazała się w nowych okularach
  • Była małżonka Piotra Żyły w dalszym ciągu szkoli swoje umiejętności kulinarne
  • Gwiazda przekroczyła próg 100 tys. obserwujących na Instagramie

Justyna Żyła osiągnęła mały sukces w mediach społecznościowych. Niedawno liczba jej obserwujących przekroczyła 100 tys. użytkowników i wiele wskazuje na to, że ich licznik się nie zatrzyma. Czyżby to skusiło ją do pokazania się w nowych okularach? Te oprawki robią wrażenie!

Justyna Żyła w nowych okularach

Obserwatorzy Justyny Żyły w mediach społecznościowych przyzwyczajeni są do tego, że gwiazda znaczną większość poświęca przygotowanym posiłkom, w czym jest świetna. Jednak tym razem postawiła na coś innego. Pokazała się w nowych, wyjątkowych okularach, które prawdopodobnie goszczą na jej twarzy od niedawna.

Jednak nie jest to jedyna rzecz, która rzuca się w oczy. Nowe oprawki w łososiowo-białym kolorze idealnie komponują się z jej przyciemnionymi włosami, w których mamy przyjemność ją oglądać od dłuższego czasu. Warto zauważyć, że gwiazda od niedawna częściej pokazuje swoją śliczną buzię za pośrednictwem InstaStories, a główna strona jej profilu na Insta przepełniona jest pysznymi posiłkami, które przygotowuje swoim dzieciom.

I to prawdopodobnie jest jeden z wielu powodów, dla których profil celebrytki, co chwila uzupełniany jest nowymi obserwatorami. Całkiem niedawno ich liczba przekroczyła 100 tys. i bez wątpienia z czasem będzie ich przybywać znacznie więcej.

Teresa Lipowska szczerze o swojej emeryturzeTeresa Lipowska szczerze o swojej emeryturzeCzytaj dalej

Była małżonka Piotra Żyły obecnie nie bywa wylewna na temat swojego życia prywatnego. W jej mediach społecznościowych możemy ujrzeć głównie zdjęcia wcześniej wspomnianych posiłków, dzieci, czy jej samej. W dalszym ciągu nie ujrzeliśmy także jej partnera, z którym zdarzyło jej się opublikować tajemniczą fotografię, jednak bez ukazywania twarzy.

Posiłki Justyny Żyły na Instagramie

Powiedzieć, że Justyna Żyła jest świetną kucharką, to jak nie powiedzieć nic. Posiłki, którymi karmi zmysły swoich obserwujących są przygotowane ręką profesjonalistki i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Częstotliwość publikacji postów gwiazdy od jakiegoś czasu jest nieco ograniczona, podobnie jak komentarze, których nie mogą udzielać wszyscy użytkownicy.

Jednak trzeba przyznać, że w dalszym ciągu jest na co popatrzeć, a branża gastronomiczna nie stanowi dla niej żadnych przeszkód. Na jej profilu można zobaczyć takie frykasy jak: zupa koperkowa (przygotowana wg własnego przepisu), lawasz z egzotycznymi dodatkami, flaczki wołowe, czy ostatnio opublikowane ciasto francuskie.

Oczywiście na tym lista przygotowanych przez Justynę posiłków się nie kończy. W przeszłości zdarzało się, że więcej czasu poświęcała w mediach społecznościowych swoim dzieciom, czy znajomym, jednak teraz stara się głównie prezentować swoje atuty. I trzeba przyznać, że idzie jej to bardzo dobrze!

Wielu ludzi kojarzy Justynę ze szpilek wbijanych swojemu byłemu małżonkowi, Piotrkowi, jednak wiele wskazuje na to, że ostatecznie oboje wywiesili białe flagi. Jakiś czas temu mogliśmy ujrzeć na InstaStories Justyny małą zaczepkę, która mogła być skierowana właśnie do ex-małżonka, jednak bardzo szybko została usunięta.

Zobacz zdjęcie:

Justyna Żyła

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: instagram.com

Następny artykuł