Swiatgwiazd.pl
Kajra

AGENCJA SE/East News

Kajra ciepło o małżeństwie ze Sławomirem. Jest dla niej ogromnym wsparciem

10 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Od kilku tygodni Kajra wyciska z siebie siódme poty na sali treningowej, gdzie uczy się nowych choreografii do "Tańca z gwiazdami". Wielki debiut kosztował ją sporo stresu, choć występy na scenie nie są dla niej nowością. Jak w tym wszystkim wspiera ją ukochany mąż?

Ostatnio, przy okazji rozmowy z "Na Żywo", Kajra opowiedziała o swojej relacji z tanecznym partnerem, a także otworzyła się na temat nieco bardziej osobisty i zdradziła sekrety swojego małżeństwa.

Kajra szczerze o małżeństwie ze Sławomirem

Sławomir i Kajra pobrali się w 2011 roku, a w 2016 powitali na świecie pierworodnego syna - Kordiana. Gdy zaistnieli na rynku muzycznym, chętnie brylowali razem na czerwonym dywanie, nie odmawiając sobie przy tym publicznego okazywania czułości.

Nie pozostawiali wątpliwości, że są świetnie do siebie dopasowani i trafiła im się miłość jak z bajki. Podczas ostatniego wywiadu dla "Na Żywo" Kajra postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, jak ich związek wygląda za zamkniętymi drzwiami.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

We wzruszających słowach opisała, jak ważny jest dla niej mąż. Przy nim może czuje się wolna i spełniona, zawsze też otrzymuje od niego wsparcie. Piosenkarka już jakiś czas temu dostrzegła również w ukochanym sporą zmianę. Jak przyznała, odkąd Sławomir został "głową rodziny", stał się zupełnie innym człowiekiem.

- W pełni zaakceptował to, jaka jestem. Pozwolił mi na bycie sobą. Nie muszę niczego udawać. Przy nim nauczyłam się śmiać, cieszyć , odpuszczać i zarządzać naszym czasem rodzinnym. Mąż zaczął doprowadzać do końca swoje projekty, uczy się skrupulatności. W dodatku od kiedy został głową rodziny, jest lepszym mężczyzną i człowiekiem. Mądrym i odpowiedzialnym - mówiła dla "Na Żywo". (Więcej tutaj)

Dotychczas ani Kajrze ani Sławomirowi nie zdarzało się zbyt wylewnie opowiadać o małżeństwie. Być może jedna wypowiedź zachęci tych dwoje do częstszego dzielenia się rodzinnymi sekretami.

Kajra o tanecznym partnerze

W tym samym wywiadzie Kajra opowiedziała też co nieco o swoim tanecznym partnerze - Rafale Maseraku. Okazuje się, że między nimi od razu zawiązała się nić porozumienia, a być może nawet przyjaźni.

Wyjawiła też, że Maserak jest surowym i jednocześnie cierpliwym trenerem.

- On jest cudownym człowiekiem i do tego doskonałym nauczycielem, temperamentnym, silnym, bardzo wymagającym. Stresuje mnie kiedy nie krzyczy, tylko zaczyna spokojnie mówić. Wtedy wiem, że jest naprawdę źle. A bywa kiepsko, bo okazuje się, że nie mam żadnej kontroli ani nad ciałem, ani nad głową, choć w życiu kontroluję wszystko. To trudna lekcja - dodała dla "Na Żywo".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >