Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kajra i Sławomir opowiedzieli o trudnych chwilach w związku. Padły słowa o rozwodzie
Karol Osiński
Karol Osiński 16.08.2021 02:00

Kajra i Sławomir opowiedzieli o trudnych chwilach w związku. Padły słowa o rozwodzie

Sławomir i Kajra - ea
TRICOLORS/East News

Sławomir i Kajra udzielili szczerego wywiadu „Pomponikowi”, w którym opowiedzieli o słabszych momentach swojego małżeństwa. Zdarzało się, że Kajrowicz krzyczała do swojego męża, że chce rozwodu. Co na to Zapała?

  • Sławomir i Kajra opowiedzieli o swoich słabszych momentach w małżeństwie

  • Piosenkarka niejednokrotnie wykrzykiwała do męża chęć rozwodu

  • Przyznała, że nic takiego nie planuje

W każdym małżeństwie zdarzy się kryzys, a Sławomir i Kajra nie są wyjątkiem. Uczestniczka nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami” o wszystkim opowiedziała.

Sławomir i Kajra o kryzysach w małżeństwie

W ich związku niejednokrotnie pojawiały się gorsze chwile, w których długo musieli szukać rozwiązań i kompromisów. Podczas wywiadu dla „Pomponika” Sławomir przyznał, że w pewnym momencie, któraś ze stron musi odpuścić i przymknąć oko na wzajemne zachowanie. Jego zdaniem, jest to pomocne.

Jego małżonka Kajra przyznała, że z ich dwójki to ona jest zdecydowanie bardziej wybuchowa i jej częściej zdarzają się kryzysy. Jednak kiedy tylko coś jest nie tak od razu mówi o tym swojemu małżonkowi. Dodała, że kilkukrotnie zdarzało jej się wykrzykiwać, że chce rozwodu, co wywołane było nerwami i nie ma zamiaru rozstawać się ze swoim mężem.

- Czasami w nerwach coś się tam rzuci, ale absolutnie nie warto zaczynać wszystkiego od początku, na nowo poznawać ludzi, chodzić na randki, znowu się docierać, przechodzić jeszcze raz to wszystko. Jak już się zdecydowaliśmy, to fajnie pracować nad tym związkiem, żeby był trwały. To wymaga mega dużo pracy - opowiadała „Pomponikowi” Kajra.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziennikarz zapytał parę artystów czy nie chcieli zdecydować się na pomoc specjalisty, jednak Ci uznali, że nie jest im to potrzebne. Sławomir dodał, iż jedyny specjalista, jaki im pomaga jest „tam na górze”, mając na myśli Pana Boga. Z tego wszystkiego można wywnioskować, że są naprawdę silnym i zgranym małżeństwem.

Jak Sławomir i Kajra się poznali?

Stało się to jeszcze podczas uczęszczania do krakowskiej szkoły teatralnej, którą oboje ukończyli. Co ciekawe, nie zakochali się w sobie od razu. Spotkali się po latach w Stanach Zjednoczonych, a miało to miejsce w barze.

Sławomir odwiedził jeden z tamtejszych barów, gdzie Kajra pracowała jako kelnerka. Nie poznał swojej dawnej koleżanki ze szkoły i zaczął mówić do niej w języku hiszpańskim, gdyż myślał, że ma do czynienia z Portorykanką. Niedługo po tym poszli na pierwszą randkę.

Całkiem niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu. Ich wesele trwało tydzień, co wspominają, jako najlepszą imprezę w życiu. Wychowują syna Kordiana i wiodą naprawdę ciekawe i udane życie rodzinne.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sławomir