Kasia Cichopek, protest Żródło: instagram.com/katarzynacichopek

Opatulona Kasia Cichopek relacjonuje powrót z zimowych zabaw i omija temat protestu mediów. "W najpiękniejszym makijażu"

10 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Zmarznięta Kasia Cichopek wybrała się środowym przedpołudniem z dziećmi na zewnątrz, gdzie rzuciła się w wir zimowych zabaw. Wracając do domu, krótko opowiedziała o swoim rozmazanym makijażu i szerokim łukiem ominęła temat protestu mediów.

  • Protest mediów
  • Kasia Cichopek o rozmazanym makijażu i zabawach w śniegu
  • Współpraca Kasi Cichopek z TVP

Dziś wiele znanych osób wyraziło swoje poparcie dla mediów, które na wznak protestu zawiesiły na jeden dzień swoją działalność. Kasia Cichopek postanowiła natomiast przemilczeć jeden z gorętszych tematów w kraju i krótko opowiedzieć o swoim rozmazanym makijażu.

Protest mediów

10 lutego największe niezależne stacje telewizyjne oraz wiele serwisów internetowych wstrzymało swoją pracę. Dziennikarze wspólnie też wystosowali list otwarty do rządu, jasno sprzeciwiając się podatkowi od reklamy, który władze zamierzają wprowadzić.

Podatek ma obciążać podatników, do których należeć będą nadawcy telewizyjni i radiowi, kina, właściciele sieci billboardów, wydawcy prasy oraz operatorzy platform internetowych. O jakich dokładnie sumach mowa? W przypadku reklamy konwencjonalnej jego wysokość dla telewizji, radia, kina i billboardów ma wynosić 1 mln zł w ciągu roku, a dla prasy – 15 mln.

Na pogrzebie Kowalewskiego nie pojawi się jego syn. Powodem pandemia koronawirusaNa pogrzebie Kowalewskiego nie pojawi się jego syn. Powodem pandemia koronawirusaCzytaj dalej

Jest to po prostu haracz uderzający w polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę, a także polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media – brzmi fragment listu.

Dziennikarze niezwiązani z mediami publicznymi uważają, że podatek jest wyłącznie pretekstem do likwidacji wolnych mediów i pozostawienia tylko tych „wiernych i opanowanych przez władzę”.

Kasia Cichopek omija temat protestu

Wśród celebrytów w kilka godzin zrobiło się głośno na temat protestu, choć z łatwością można zauważyć, że chętniej głos w tej sprawie zabierają osobowości związane z takimi stacjami, jak TVN czy Polsat, aniżeli twarze znane wszystkim z TVP, czyli stacji, jak określają dziennikarze "wiernej i opanowanej przez władzę".

Zdaje się, że nie inaczej jest w przypadku Kasi Cichopek, która od przeszło 20 lat aktywnie współpracuje z Telewizją Publiczną. Aktorka grywa tam w serialach, a od niedawna prowadzi również program śniadaniowy. Dla niektórych jej fanów nie było zaskoczeniem, że równocześnie z publikowanymi przez gwiazdy grafik z napisem "Wolne media", Kasia postanowiła na swoim InstaStory zrelacjonować powrót z zimowych wojaży.

Celebrytka wyszła z dziećmi na zewnątrz, by tam oddać się śnieżnemu szaleństwu. Wracając do domu, zaprezentowała swój rozmyty makijaż i podkreśliła, że

Właśnie wracam z zimowych zabaw w najpiękniejszym makijażu, jaki istnieje. Wszystko mi się odbiło - opowiada opatulona Kasia - Zabawa była ekstra - podsumowała.

Wygląda więc na to, że Kasia niespecjalnie chce dzielić się swoimi przemyśleniami na temat protestu mediów i woli przemilczeć sprawę.

Obrazy Świat gwiazd

Obrazy Świat gwiazd

Instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł