Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili romantyczny wieczór. Wybrali się w szczególne miejsce
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 07.01.2023 11:12

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili romantyczny wieczór. Wybrali się w szczególne miejsce

Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski
fot. KAPiF (cropped)

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to aktualnie jedna najgorętszych par w polskim show-biznesie. Oboje chętnie pokazują na portalach społecznościowych, jak rozwija się ich relacja. Aktorka postanowiła ostatnio pokazać internautom, jak spędza czas ze swoim ukochanym.

W 2022 roku Katarzyna Cichopek rozstała się z mężem Macinem Hakielem. O ich rozstaniu huczały wówczas wszystkie portale plotkarskie. Owocem małżeństwa jest syn Adam i córka Helenka - rodzeństwo na zmianę spędza jeden tydzień u mamy, a drugi u taty. Również ex małżonkowie zdążyli już wszystko sobie poukładać, wiążąc się z nowymi partnerami.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

W październiku Maciej Kurzajewski po raz pierwszy pochwalił się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Katarzyną Cichopek. Od tego momentu każdy ich krok jest bacznie obserwowany przez media. Pomimo to, para stara się żyć normalnie i żadne z nich nie chce już ukrywać uczucia, które ich połączyło.

Świetnie dogadują się razem na wizji w „Pytaniu na śniadanie”, ale i poza kamerami. Ich profile społecznościowe są pełne kolorowych zdjęć, na których wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Katarzyna Cichopek zwiedza ogród światła w Wilanowie z Kurzajewskim i córką

W piątek, 6 stycznia, Kasia Cichopek razem z Kurzajewskim i swoją córką zrelacjonowała na Instastory wspólny spacer w ogrodzie światła w Wilanowie. Prezenterka „Pytania na śniadanie” na początku wrzuciła filmik, na którym jej córka spaceruje wokół światełek. Następnie Helenka zapozowała na świecącym tle w kształcie skrzydeł. Na koniec pojawiła się relacja z samym Maciejem Kurzajewskim - para postanowiła zrobić sobie razem selfie.

Po Instastory widać, że relacja pary się rozwija i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Można również łatwo dostrzec, że Cichopek zależy na dobrych stosunkach dzieci z jej wybrankiem.

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek Instastory
instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kasia Cichopek opowiedziała o kulisach pracy w "You Can Dance". "Niejednokrotnie dochodzi do spięć"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!