Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Cichopek

TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie na tle „warszawskiego Hongkongu”. Fani krytykują

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek podzieliła się niedawno zdjęciem na tle warszawskiego, miejskiego krajobrazu. Zdjęcie jednak wzbudziło niemałe kontrowersje - wszystko za sprawą podpisu pod postem.

  • Katarzyna Cichopek często publikuje posty w social mediach

  • Niedawno wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje w środku miasta

  • W komentarzach nie brakuje słów krytyki

Katarzyna Cichopek chętnie korzysta z social mediów, dzięki czemu pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Niedawno postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi życia w mieście. Nie wszystkim przypadły one do gustu.

Zdjęcie Katarzyny Cichopek w mieście

Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Niedawno rozpoczęła także współpracę z TVP, jako jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Gwiazda jest także aktywna w Internecie. Prowadzi popularne konto na Instagramie, które aktualnie obserwuje aż 450 tysięcy internautów. Często tam dzieli się swoimi zdjęciami prywatnymi, z pracy, czy przemyśleniami na różne tematy (więcej tutaj).

Niedawno podzieliła się zdjęciem, które wzbudziło niemałe kontrowersje. Na jej profilu pojawiła się fotografia, na której pozuje w letniej, kwiecistej sukience na tle biurowców i powstających dopiero wysokich budynków.

- Warszawski Hongkong…czy też macie wrażenie, że Warszawa z roku na rok rośnie w siłę? Kocham moje miasto i jestem dumna ❤️ #warszawa #wola #alesięzmieniło - podpisała pod zdjęciem.

Edek Sanatorium Miłości

Edek z „Sanatorium miłości” szczerze o związku z ukochaną Hanną

CZYTAJ DALEJ

Kontrowersje pod zdjęciem Katarzyny Cichopek

Okazuje się, że nie wszyscy obserwujący aktorkę podzielają jej zachwyt nad zmianami zachodzącymi w mieście. W sekcji komentarzy nie brakuje opinii że widoczna na zdjęciu zmiana nie należy do korzystnych, a dominacja betonu kosztem zieleni nie jest dla miasta i jego mieszkańców niczym dobrym.

- Skoro jesteś taka dumna to dlaczego nie zamieszkasz w jednym z tych "apartamentów"? Łatwo mówić jak się mieszkam w 🏡 z dla od tych "wspaniałości" - szyderczo zauważyła jedna z obserwujących Cichopek.

Aktorka jednak szybko odpowiedziała na zarzuty ze strony internautów. Okazuje się, że internautka posiadała nieprawdziwe informacje dotyczące miejsca zamieszkania Katarzyny Cichopek, co ta szybko jej wytknęła.

- Wychowałam się w bloku i mieszkam w bloku. Nie trafiłaś - odpowiedziała.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram / Katarzyna Cichopek


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >